petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boncuk kuşumun yeni huyu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DuyguBoncuk tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum son üç gündür akşam olupta kafesine girdiği zaman akıllı yemliğin üzerine gidip orda duruyor bıraksam orda uyuyacak bende öyle rahatsız olur diye yanaklarını seviyorum parmağımla oynuyorum tüneğine gidene kadar sonrada üstünü örtüyorum uyuyor bir de size soruyum istedim orda durmasında bi sakınca var mıdır yoksa rahat bırakayım istediği gibi otursun fıstığım ve neden orda duruyor olabilir ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu yavrucağın yemliğin tepesinde durmasında sakınca yok. Akıllı yemliği dışardan takabilecek kafes olsa daha iyi olurdu. İçerden takılınca yem takviyesi ve kabukları almak zor oluyor. Kuşlarda üzerine çıkıp pisliyorlar birde.

3. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    evet doğru söylüyrsunuz ama kafesim tek kapılı mecburen böyle takıyorum sıkıntı yok diyosanız sevindim rahatsız etmeyim bari :)

4. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Benim akilli yemliklerim de kafesin icinde bulunuyor, kuslarim da uzerinde oturuyor.
    Tek sikinti kapagin uzerine pislemeleri, bir de benimkiler yemligin ust kapagini acip yemlige kisa yoldan bodoslama daliyorlar :))

5. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ben orayı kenarlardan bantladım benimkinin kapağı tam oturmuyodu yoksa bizim sıpanında yapıcağı bi hareket o beklenir yani maşallah yaramazlara :)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiç bir sıkıntı yok orada rahat ediyordur maşaallah

7. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    tşk ediyorum bende üzülüyodum bi sıkıntı mı var diye :) ayrıca artık cicikuş da diyor çok şükür böyle hani damak sesi gibi sıralı ses yaparken araya cicikuşu da serpiştiriveriyor yakalayabilirsem burayada yüklerim :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah eminim sayenizde daha da çok konuşacaktır

9. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    inşaallah umudumuz o çok sağolun iyi geceler :)

10. Snm232323

Snm232323 New Member

Beğenileri:
    0
    Tebrik ederim bravo gerçekten ilk kelimeyi söyledikten sonra gerisi gelir :) maşallah boncuk kuşa

11. blade17xxx

blade17xxx New Member

Beğenileri:
    0
    Benim sultanimda ayni.kafesinde 3 tane tunek var gidiyor alilli yemligin uzerine.bende dokunmuyorum artik hergun cikarip temizlemek gerekiyor akilli yenligi ama rahat etsinde temizlerim ben :)

LG-D855 cihazımdan gönderildi

12. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Kafesin uygun yerinden birkaç tel keserek akıllı yemliği dışardan takabilirsiniz.

13. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    cevaplar için teşekkür ediyorum herkese sorun yok anladığım kadarıyla fıstığım rahat rahat otursun yemliğinde :)

Sayfayı Paylaş