petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bonnie yem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByUgur tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar dun kaliteli ve vitaminli bir yem istedim.Araştirdim ve Bonnie adli kokteyli bir yem buldum 500gr.
    Icindekiler:sari dari,kirmizi dari,Kanarya yemi,nijer tohumu bulunmaktadir sizce guzel bir yemmi onceden acik kullaniyordum pek memnun degildim.Bu belki vitaminlidir die avi vit almadim alicaktim ne dersiniz?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben gecen sene bonnie kullanmayi biraktim 1 paketten bocekli yem cikti

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Bocekli yem daridan dolayidir aslinda koyarken kontrollu konulmali cunku dari sonucta temiz bir alanda yetismiyor oyuzden normal ben hep bakarim bisi varmi die icinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Bidahakine onu alirim :)

5. DKN

DKN New Member

Beğenileri:
    0
    ben QUİK alıyorum memnunum

6. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Bakicam hepsine bidahaki sefere

7. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Ben Bonnie kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar en son 8 paket sipariş verdim internetten. Alırken sadece renklendirilmiş ekmek koyarlar diye o meyveli yemleri almıyorum standart paketleri tercih ediyorum.

8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bonnieyi sadanlar pet. Dis. Tic. Ltd Şti yapıyo. Benim çalıştığım firma. Ne çok iyi ne çok kötü orta kalitede bir yem. Icindeki vitamin denilen boyali ekmek bir faydasi yok bana kalirsa. Eski karisimlarini degistirdiler yeni karisim yaziyor paketlerin üzerinde bana kalirsa eski karisim
    daha iyiydi.

9. Aynur AL

Aynur AL New Member

Beğenileri:
    0
    bu yem ve böceklenme sorunu bizde cok ciddi..
    vitekraft kullaniyordum ne guzel hic sorunumuz yoktu.. piyasada tukendiginden beri her marka yemi denedik ilk 2 gun dal dariyla beslendi 4 farkli yemin tadina bile bakmadi.. sonra versale laga ile bonie yi yemeye basladi biraz biraz.. ama kac paket aldiysam hepsi kurtlandi ev kelebek yuvasina döndu.. 2 aydir Gold Wings* kullaniyorum simdilik kurtlanma yok ama yinede vitekrafti dört gözle bekliyoruz...

10. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Aynur, yemi sıcak yerde bekletirsen kelebeklenmesi normaldir. Tüm tahıllarda olur bu. Ağzı kapalı serin yerde durmalı yemler. Buz dolabına da koyma yoksa çıkarınca nemlenir ve bu nem küflenmeye neden olur.

11. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Versele-Laga tavsiye ederim. Bonnie kullanmadım hiç. Aynur Hanım'ın da dediği gibi Vitakraft gelmiş olsa onu da tavsiye ederdim.

12. Aynur AL

Aynur AL New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederim levent bey.. malesef bizdeki kurtlanma sicakliktan galiba dediginiz gibi.. buzdolabi disinda evde serin biryerde yok.. kavonaza koydum ama sicak yerde duruyor.. simdilik kurtlanmadi.. 10 gun oluyor bu paketi açalı..

13. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Güneş görmeyen balkon evin içine göre daha serin olur.

14. DKN

DKN New Member

Beğenileri:
    0
    bonnie bana çok yağlı gibi geldi.

15. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    bende kullandim tek kus besledigim zaman.severek yiyorlardi.yagli mi bilmiyorum ama baya parlak bi renki var yemin.

Sayfayı Paylaş