Karadeniz Pet

Bonnie yem

ByUgur

Meraklı Üye
Arkadaslar dun kaliteli ve vitaminli bir yem istedim.Araştirdim ve Bonnie adli kokteyli bir yem buldum 500gr.
Icindekiler:sari dari,kirmizi dari,Kanarya yemi,nijer tohumu bulunmaktadir sizce guzel bir yemmi onceden acik kullaniyordum pek memnun degildim.Bu belki vitaminlidir die avi vit almadim alicaktim ne dersiniz?

Ben gecen sene bonnie kullanmayi biraktim 1 paketten bocekli yem cikti

Bocekli yem daridan dolayidir aslinda koyarken kontrollu konulmali cunku dari sonucta temiz bir alanda yetismiyor oyuzden normal ben hep bakarim bisi varmi die icinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Versele Laga şu an piyasadaki en iyilerinden biri.
Bidahakine onu alirim :)

Ben Bonnie kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar en son 8 paket sipariş verdim internetten. Alırken sadece renklendirilmiş ekmek koyarlar diye o meyveli yemleri almıyorum standart paketleri tercih ediyorum.

Bonnieyi sadanlar pet. Dis. Tic. Ltd Şti yapıyo. Benim çalıştığım firma. Ne çok iyi ne çok kötü orta kalitede bir yem. Icindeki vitamin denilen boyali ekmek bir faydasi yok bana kalirsa. Eski karisimlarini degistirdiler yeni karisim yaziyor paketlerin üzerinde bana kalirsa eski karisim
daha iyiydi.

bu yem ve böceklenme sorunu bizde cok ciddi..
vitekraft kullaniyordum ne guzel hic sorunumuz yoktu.. piyasada tukendiginden beri her marka yemi denedik ilk 2 gun dal dariyla beslendi 4 farkli yemin tadina bile bakmadi.. sonra versale laga ile bonie yi yemeye basladi biraz biraz.. ama kac paket aldiysam hepsi kurtlandi ev kelebek yuvasina döndu.. 2 aydir Gold Wings* kullaniyorum simdilik kurtlanma yok ama yinede vitekrafti dört gözle bekliyoruz...

Arkadaslar dun kaliteli ve vitaminli bir yem istedim.Araştirdim ve Bonnie adli kokteyli bir yem buldum 500gr.
Icindekiler:sari dari,kirmizi dari,Kanarya yemi,nijer tohumu bulunmaktadir sizce guzel bir yemmi onceden acik kullaniyordum pek memnun degildim.Bu belki vitaminlidir die avi vit almadim alicaktim ne dersiniz?
Versele-Laga tavsiye ederim. Bonnie kullanmadım hiç. Aynur Hanım'ın da dediği gibi Vitakraft gelmiş olsa onu da tavsiye ederdim.

Aynur, yemi sıcak yerde bekletirsen kelebeklenmesi normaldir. Tüm tahıllarda olur bu. Ağzı kapalı serin yerde durmalı yemler. Buz dolabına da koyma yoksa çıkarınca nemlenir ve bu nem küflenmeye neden olur.

tesekkur ederim levent bey.. malesef bizdeki kurtlanma sicakliktan galiba dediginiz gibi.. buzdolabi disinda evde serin biryerde yok.. kavonaza koydum ama sicak yerde duruyor.. simdilik kurtlanmadi.. 10 gun oluyor bu paketi açalı..

tesekkur ederim levent bey.. malesef bizdeki kurtlanma sicakliktan galiba dediginiz gibi.. buzdolabi disinda evde serin biryerde yok.. kavonaza koydum ama sicak yerde duruyor.. simdilik kurtlanmadi.. 10 gun oluyor bu paketi açalı..

Güneş görmeyen balkon evin içine göre daha serin olur.

bende kullandim tek kus besledigim zaman.severek yiyorlardi.yagli mi bilmiyorum ama baya parlak bi renki var yemin.

Geri