Karadeniz Pet

Bonnie yemler farklı çıktı

ermann

Paylaşımcı Üye
İlk bonnie yemini petshopdan aldım az kaldığı için yenisini hepsiburada dan sipariş ettim dün geldi fakat paketi açtığımda ilk aldığım bonnie yeme göre farklı olduğunu gördüm hepsiburada dan bonnie yem alanlar aşağıdaki resimlerden hangisi sizin aldığınız yem ile aynı?
pet shopdan aldığım bonnie yem
tupcg.jpg

hepsiburada dan aldığım bonnie yem içerisinden çıkardığım boyalı ekmeklerde var
tupk5.jpg

dostum o yemlerin içindeki renkli olan şeyler meyve olarak geçiyor,sakın aldanma onlar boyanmış ekmek.ben sade yem alıyorum.zaten hergün kafesin yanına meyve ve sebze asıyorum

dostum o yemlerin içindeki renkli olan şeyler meyve olarak geçiyor,sakın aldanma onlar boyanmış ekmek.ben sade yem alıyorum.zaten hergün kafesin yanına meyve ve sebze asıyorum

Biliyorum hocam açık yem aldığımda da onlardan vardı içinde artık bonnie marka kaliteli diye bilinen bir marka yem alıyorum.ilk aldığım paket de yoktu hepsiburada dan sipariş ettim onun içinde bu boyalı ekmeklerden vardı ve ilk aldığım bonnie yeme görede farklı geldi.

Ben Migros'tan almıştım bonnie ve paketin üstündeki resimde hiç boyalı ekmek yoktu ama paketin içinden boyalı ekmek çıkmıştı ben de şaşırmıştım olmasını beklemiyordum çünkü

bonnıe markası tek ürün satmıyorki,çeşit çeşit ürünü var.sade,meyveli,vitaminli,konuşturan gibi.ya yanlış ürün gönderdiler yada sen yanlış sipariş verdin.alışveriş sitesindekiyle,eline gelen ürünü karşılaştır derim

Ben Migros'tan almıştım bonnie ve paketin üstündeki resimde hiç boyalı ekmek yoktu ama paketin içinden boyalı ekmek çıkmıştı ben de şaşırmıştım olmasını beklemiyordum çünkü
kaliteli yem diye alıyoruz boyalı ekmek nedir az da değil çok var içinde böyle içeriğini değiştirdilerse artık almam bonnie marka yemden.
bonnıe markası tek ürün satmıyorki,çeşit çeşit ürünü var.sade,meyveli,vitaminli,konuşturan gibi.ya yanlış ürün gönderdiler yada sen yanlış sipariş verdin.alışveriş sitesindekiyle,eline gelen ürünü karşılaştır derim
hepsiburada da tek çeşit bonnie yem var buradan bakabilirsin.meyveli meyvesiz vs. çeşidi yok ben ilk petshopdan aldım içinde boyalı ekmeklerden yoktu sonradan içeriğimi değişti diye düşünüyorum

Son düzenleme:
ben bizim oranın pazarına gelen kuşçu var,ondan açık alıyorum,5 tl kilosu.içinde ekmek olmayan karışık alıyorum içinde kenevirden nijer e kadar herşey var,daha ne olsun

biz dede'den kalma kuşçuyuz.1985 yılından 2010 yılına kadar,saka,iskete ve florya besledim.son senelerde doğa kuşu beslemeyi bıraktım.kızımın isteğiyle muhabbet kuşu beslemeye başladım.25 senelik hobi hayatımda hiç kapalı yem almadım,hiçte şikayetim olmadı.kapalı yemler bence paketlenene kadar bir çok işlemden geçiyor,pek güvenmiyorum,paketlerini ve kutu üzerindeki içerikleri allıyor pulluyor satıyorlar ve insanlar bu yazılanların etkisinde kalıyorlar.benim kuşlarımda bu zamana kadar tüylerinde matlaşma,ötümlerinde durgunluk,kilolarında bir değişim görmedim

biz dede'den kalma kuşçuyuz.1985 yılından 2010 yılına kadar,saka,iskete ve florya besledim.son senelerde doğa kuşu beslemeyi bıraktım.kızımın isteğiyle muhabbet kuşu beslemeye başladım.25 senelik hobi hayatımda hiç kapalı yem almadım,hiçte şikayetim olmadı.kapalı yemler bence paketlenene kadar bir çok işlemden geçiyor,pek güvenmiyorum,paketlerini ve kutu üzerindeki içerikleri allıyor pulluyor satıyorlar ve insanlar bu yazılanların etkisinde kalıyorlar.benim kuşlarımda bu zamana kadar tüylerinde matlaşma,ötümlerinde durgunluk,kilolarında bir değişim görmedim
Şimdi açık yemlerde de fark var sizin aldığınız yerde hijyene içeriğine tazeliğine dikkat edip satıyor olabilirler ama misal bizim burada satılan açık yemci de kapı dibinde toz toprağın kolayca dağılabileceği yerde yemleri satıyor o şekilde görüpte satın almamak lazım.

öyleyse yapacak birşey yok.benim kuşçu 25kg,lik çuvallarla alıyor.nezaman yem siparişi gelse çuvalı açmadan beni çağırıyor.benim enişteler falanda kuş beslediğinden.gittiğimde 6-7 kilo alıyorum.adamda iyi biri,gelen yemleri hemen tartıp paketliyor tozlanma,kuruma ve bozulma olmuyor

Aynı durum benimde başıma geldi, Migrosun dünya hayvanlar gününe özel yaptığı indirimde Migrosun iki farklı mağazasından 1'rer paket bonie yem aldım, birinde renkli ekmek çıktı, diğerinde renkli ekmek yoktu ama sorun olmaz, güvenle kullanabilirsiniz...

kaliteli açık yem bulamıyorsanız,bence bonnıe almayın derim.başka markalara bakın

öyleyse yapacak birşey yok.benim kuşçu 25kg,lik çuvallarla alıyor.nezaman yem siparişi gelse çuvalı açmadan beni çağırıyor.benim enişteler falanda kuş beslediğinden.gittiğimde 6-7 kilo alıyorum.adamda iyi biri,gelen yemleri hemen tartıp paketliyor tozlanma,kuruma ve bozulma olmuyor
öyle ise bende alırdım hep ordan çok güzelmiş
Aynı durum benimde başıma geldi, Migrosun dünya hayvanlar gününe özel yaptığı indirimde Migrosun iki farklı mağazasından 1'rer paket bonie yem aldım, birinde renkli ekmek çıktı, diğerinde renkli ekmek yoktu ama sorun olmaz, güvenle kullanabilirsiniz...
Renkli ekmek açık yemcilerde karışık yem adı altında satılan yemlerde oluyor genelde kuşlarda onu yemiyor zaten.Yemin ağır çekmesi için yapılmış bir şey.Bonnie den beklemezdim yani marka yapmış birçok kişininde kullandığı tavsiye ettiği yem olarak biliyoruz.

bende olmadı öyle birşey.bez keselerde yemi hepten kurutmasın

doğru söylüyorsun nem olunca küflenip filizlenebilir