petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu durum neden olabilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Emrah ÇETİN tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emrah ÇETİN
    Gizli

muhabbet kuşumun dışkısı yeşil, ve tam katı değil ve kafesin tabanındaki kağıtta düştüğü yerin etrafını ıslatıyor dışkı. neden olabilir?
    http://i.hizliresim.com/LP2vX1.jpg

2. Kasaplanca
    Gizli

kuşunuz yeni ise stresten olur zamanla alışır. dışkısı popo kısmına yapışıyorsa ishal belirtisidir. çok az bir nişastayı içme suyuna karıştır. bir kaç gün içsin.

3. Emrah ÇETİN
    Gizli

teşekkür ederim kasaplanca. doğru tahmin :) kuş yeni 10 gün oldu alalı. bu fotoyu aldığımın ikinci günü çekmiştim. 1 günde normale döndü dışkı ama bu sabah bu fotonun benzeri bir dışkı vardı yine. yem değişikliğinden olabilir mi. lora marka yem verdim ilk bir hafta. 2 gün önce de kafese champion marka ballı kraker asmıştım.

4. Kasaplanca
    Gizli

ballı kraker kullanmanızı tavsiye etmem. açık yem kullanın. sürekli aynı yemi tercih edin.

Sayfayı Paylaş