Karadeniz Pet

Bu erkek Olgun olmuş mu

Cinsiyet?

• Erkek

Kullanılan: 6 100.0%
  • Dişi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .
O zaman sen bu kuşa çift faktör diyebilirsin.
Çere rengi maviye dönmesi gerek ergen olduğunda. Benim gördüğüm çift faktörlerin hepsi mavi çereliydi.
Dediğin gibi Ercancım parçalılar ise çoğu zaman pembe-mor kalıyor.

levent bey size özel değil sakın yanlış anlamayın cım-cim gibi ekleri sevmiyorum ismimin sonunda. ercan derseniz daha makbul. çekinik parçalılarda durum öyle evet her paçalı da değil. bu kuşta sırtı maviymiş çekinik parçalı. pembe kalır ki ik tüyü atmış bu saatten sonra mavi olması zor. dediğim gibi cım-cim siz daha çok saygı duyarım size. bir yakınlığımız yok cım-cim e de gerek yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

e399e2912a2febe5601ca462f8704643.jpg

Çift faktör tam olarak nedir

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu kuş çift faktör değil kafada çizgiler var ve kanat altı renkli sanırsam. yerli bir dişi al buna

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

Peki usta ben öyle yaptim dişinin olgunlasmasini mi bekleyecez ben ayırdım sonra baska disi deneyrlim diye arkadaşa verdim simdi sessiz duruyormus yeri değiş ti diye mi

hakkı senin kuşları görmedim yorum yapamayacağım.

bu kuş çift faktör değil kafada çizgiler var ve kanat altı renkli sanırsam. yerli bir dişi al buna

Hemen alırsam mı daha iyi yoksa zamanı var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

levent bey size özel değil sakın yanlış anlamayın cım-cim gibi ekleri sevmiyorum ismimin sonunda. ercan derseniz daha makbul. çekinik parçalılarda durum öyle evet her paçalı da değil. bu kuşta sırtı maviymiş çekinik parçalı. pembe kalır ki ik tüyü atmış bu saatten sonra mavi olması zor. dediğim gibi cım-cim siz daha çok saygı duyarım size. bir yakınlığımız yok cım-cim e de gerek yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

hakkı senin kuşları görmedim yorum yapamayacağım.

Şimdi gördüm aynayı gagalıyor
Zaten aynaya ötüp duruyordu
Karşılık gelmeyince cak cak diye çığlık ötüşü vardı
Bi dişi alalım o zaman

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Al gaga taşıda al gaga fazla uzamış

Geri