Karadeniz Pet

Erkek dişi den bir kaç ay büyük çiftleşmek istiyor dişi istemiyor diye erkek bağırıyor

StayAway

Meraklı Üye
Erkek 7 8 aylık gibi dişi de 6 7 aylık erkeğin cere rengi morlaşmaya başladı dişi nin cere rengi nornal kızışma falan yok aslında çift olarak iyiler ama erkek çok hareketli oradan oraya gidiyor tellere zıplıyor özellikle benim sesimi duyunca erkek tellere zıplıyor bana bakıyor erkek ile disi çok bağırıyorlar özellikle sabah oluyor üzerlerini örtmeme rağmen susmuyor erkek etrafda korkacak birşey de yok erkeğe elma vb şeyler istiyorum kızgınlığı azaldı diye ama pek de ise yaramıyor vardiyali çalışıyorum yemin olsun kaç kere uyanıyorum yatak dan tahmin edin beslemeyin diyen olacak belki ama seviyorum onları vazgeçmek de istemiyorum çift kuş beskeyen herkesin mi başına geliyor bunlar

Yok çokşükür ben üstlerini örtüyorım oışığı kapatıyorım ses kesiliyor sabah ise küçük hareketler var ama ötme o kadar yok

Doğası gereği sabah ışıkla daha çok öterler inşaallah alisirsiniz

Doğası gereği sabah ışıkla daha çok öterler inşaallah alisirsiniz
Yusuf hocam ötmesi mesele değil keşke ötse:D
Erkek sabah dişiye çok bağırıyor benim erkek 1 aylıkken almıştım o zamandan beri agrasif yani beni seviyor ama sinirli bir yapısı var eşler birbirlerini seçti zaten ama sabahları dişiye bağırma sebebini anlamıyorum günün diğer kısımlarında herhangi bir sorun olmuyor fazla ama sabah dediğim gibi bir olay oluyor o kadar bağırması normal mi bilemedim bana anormal geliyor

Normal normal belki esine şarkı söylüyordur :)

Yusuf hocam ötmesi mesele değil keşke ötse:D
Erkek sabah dişiye çok bağırıyor benim erkek 1 aylıkken almıştım o zamandan beri agrasif yani beni seviyor ama sinirli bir yapısı var eşler birbirlerini seçti zaten ama sabahları dişiye bağırma sebebini anlamıyorum günün diğer kısımlarında herhangi bir sorun olmuyor fazla ama sabah dediğim gibi bir olay oluyor o kadar bağırması normal mi bilemedim bana anormal geliyor
Sabah erken saatler çiftleşme saati bildiğim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fotoğraf paylaşın bakalım normal

Fotoğraf paylaşın bakalım normal
bide size birşey soracağım disi kus agzını açıp kapıyor solunum yolu rahatsızlığı olabilir mi eğer oyle ise ne yapmam gerekiyor hangi vitaminleri ve besinleri kullanmalıyım ev normalde soğuk değil ama bana hasta gibi geliyor erkek de biraz durgunlaştı ama sabah güneş doğarken bir sıkıntı olmuyor bu bir günlük gözlemlerim tabiki dışkıları genel olarak hafif sulu değil kuru
IMG_20180307_122539_HDR.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20180307_122539_HDR.jpg
    IMG_20180307_122539_HDR.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 8
Hatırladım kuşları disiyi yeni almistiniz alışma sürecinde güzel kuslariniz var Güle güle besleyin

Geri