bu gece mubişimle :))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Denizci
  Çevrimdışı

  Denizci Guest

  ben de yaklaşık iki aylık erkek bir mubiş var. iki haftadan fazladır bende. alıştı sayılır bize bir sorun yok yani aramızda :) ama hep salona durdu geldiğinden beri. bugün bayağı yorucu bir iş günüydü. geç geldim eve. baktım uyukluyor. kötülük yaptım biraz ama hiç vakit geçiremedim bugün onla uyandırdım uykusundan kendi odama aldım hiç girmemişti daha önce parmağımda girerken odama hissettim zaten ayaklarıyla sıktı parmağımı kastı kendini biraz :) koydum yanıma bir yandan müzik dinleyip bir şeyler içerken bana eşlik etsin istedim. hiç korkmadı vıcır vıcır konuşmaya başladı eşlik etti müziğe bir yandan da sakallarını kabartarak :) seviyorum yahu ben bu hayvanı bütün stresimi aldı valla :))
   
 2. Sevtap DERİN
  Çevrimdışı

  Huzur veriyor insana. Onları izlemek, büyüdüklerini, emeklerimizin karşılıklarını görmek harika bir duygu. Bir zamandan sonra insanın çocuğundan farksız oluyor gibi.
   
 3. Tevfik AKTUNÇ
  Çevrimdışı

  Çok güzel bir duygudur o anlar, insanın gerçekten bütün stresini alıyor. Mutlu olmana sevindim dostum, bu arada Sevtap ben renk körüyüm yazılarını pek seçemiyorum bu renkteyken:)
   

Sayfayı Paylaş