Karadeniz Pet

Bu hareket neyi ifade eder?

Kadir GÖY

Meraklı Üye
https://vimeo.com/116652311
Kuşumla son bir haftadır çok ilgileniyorum . Artık konuşsun diye ilgiyi eksik etmiyorum.
Şu sıralar kendine böyle bi hareket çıkardı . Zaten çok kararsızım sonbahardan beri benimle yanına bi eş alsam konuşmayacak. Yalnız kalmasına da dayanamıyorum bazen olduğu yerde sadece duruyo bazen durduğu yerden bi ötmeye başlıyor susturamıyoruzda. Tüye girdik bitti . Ama çok sessiz sedasız o durmaları beni endişelendiriyor. Evde tek yaşıyorum bunun etkisi olabilir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erkek diye biliyoruz
Burda'da herkes erkek dedi
e45483f38a9c296ee7b8b93e139c2e59.jpg

Son düzenleme:
çok tatlı bir tik yapmış bence keyiften yapıyor. gayet sağlıklı duruyor

Üstad konuşturmak istiyorsan tek bakıcaksın , evde çoğunlukla yoksan çalışıp akşamları geliyorsan bence de eş alabilirsin.

Bugün el beğenecek kendileri
Çok uysalıZ ama konuşmadık daha
Kararsızım hala

evde tek olduğundan zaten biraz zor konuşma kısmı en güzelini yapacaksın bence kendi gib tatlı bir eş seçsin :)

evde tek olduğundan zaten biraz zor konuşma kısmı en güzelini yapacaksın bence kendi gib tatlı bir eş seçsin :)

Eş seçtik abi baya zorlandık yabancıkafeste ezildi büküldü baya
Çok az bitanesi ile anlaşır gibi oldu yanyana aynı kafeste dövmüyolar birbirlerini
Benimki eş beğebmeye geldi ama ya kaşındı ya uyudu
O kadar dişinin arasında bende anlamadım
Dişi biraz korkak 1 hafta ayrı kafeslerde bakacağım

Eş seçtik abi baya zorlandık yabancıkafeste ezildi büküldü baya
Çok az bitanesi ile anlaşır gibi oldu yanyana aynı kafeste dövmüyolar birbirlerini
Benimki eş beğebmeye geldi ama ya kaşındı ya uyudu
O kadar dişinin arasında bende anlamadım
Dişi biraz korkak 1 hafta ayrı kafeslerde bakacağım

Normal hiç bilmediği bir yerde. Ben zaten gidip kuşa eş seçtirilnesini doğru bulmuyorum. Boş yere stres. 1 hafta sonra daha iyi olurlar dişiyle

Normal hiç bilmediği bir yerde. Ben zaten gidip kuşa eş seçtirilnesini doğru bulmuyorum. Boş yere stres. 1 hafta sonra daha iyi olurlar dişiyle

4dffa3024d2b663e96b982fa67899dfb.jpg

Tanıdığım biri olduğu için ricamı kırmadı ama kuşum için zayıf dedi
Beyaz olan bizim kerata

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

f83915ca5f89278933ebf2b2a7ebd805.jpg

Buda seçilmiş dişi çeresi krem kahverengilerde vardı ama yaşları büyüktü gibi geldi bana bunu aldık biZde dişi öpüşmeye meyilliydi erkeği kaşıyodu da yanyana koyunda dövüşmediler
Ikisi de uyuyo şimdi biraz üşümüş olsalar gerek

Geri