Karadeniz Pet

Bu kafes muhabbet içi uygun mudur?

istanbul

Yeni Üye
Arkadaşlar elimde aşağıdaki kafesin aynısından var sarı renklisi geniş bir kafes bende de çift muhabbet kuşu var onlar için uygun mudur? Yuvalık takma yeri yok nereye takmam doğru olur 2 yemlik yeri var onlarda çok büyük sanırım papağanlar için ne yapmam lazım sizce?Üretim olmaz mı bu kafeste?
N9162g.png

Son düzenleme:
Bu süs kafesi, üretim için pek uygun değil ancak yinede yuvalık taktığında kuşlar eşse ben bu kafesi beğenmedim demezler. Sen zorlanırsın temizlik yaparken filan..
Yuvalık takmak için tel kesmen gerek. Yuvalık modeline göre uygun yeri seçebilirsin.

Bu süs kafesi, üretim için pek uygun değil ancak yinede yuvalık taktığında kuşlar eşse ben bu kafesi beğenmedim demezler. Sen zorlanırsın temizlik yaparken filan..
Yuvalık takmak için tel kesmen gerek. Yuvalık modeline göre uygun yeri seçebilirsin.

Peki yuvalık aşağılarda mı olmalı yukarıya taksam da olur mu ? yavrular falan o mesafeden belki düşerler ? yukarıdan kessem sorun olur mu yani?

İlk kafesim böyleydi telleri kesmistim bende. Defalarca yavru aldım cifthane ve dikdörtgen kafesi tutmaz evet ama yavru alinabilir

Geri