Karadeniz Pet

Bu kuşta yağlanma varmı??

Arkadaşlar dün Adana kuş pazarından yerli kızışmış bi dişi aldım ama mahalledeki bir üretici bu kuşta yağlanma var yumurtlaması zor olur dedi doğrumu?Ve kuşta yağlanma varmı?
pozMaN.jpg

Eq8WB9.jpg

Son düzenleme:
maşallah,fıstık yeşili fıstık gibi kuş,mahallenizdeki üreticiyi bilmem fakat kendiside kuş satanlar genelde kendileri kuş satma beklentisinde oldukları için bu tür şeyler söyleyebilirler,takılmayın bence.

Yani yumurtlarmı sizce?*???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:21 -->-> Daha önceki mesaj 10:20 --

maşallah,fıstık yeşili fıstık gibi kuş,mahallenizdeki üreticiyi bilmem fakat kendiside kuş satanlar genelde kendileri kuş satma beklentisinde oldukları için bu tür şeyler söyleyebilirler,takılmayın bence.
Yani yumurtlarmı bide ben bunun için 1 çifti ayırcam erkeğini bunla birleştircem ona göre çünkü anlaşıyorlar ama bu çiftte dişinin yaşı küçük daha kızışmamış o yüzden erkekler bunu birleştircem

Yani yumurtlarmı sizce?*???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:21 -->-> Daha önceki mesaj 10:20 --

Yani yumurtlarmı bide ben bunun için 1 çifti ayırcam erkeğini bunla birleştircem ona göre çünkü anlaşıyorlar ama bu çiftte dişinin yaşı küçük daha kızışmamış o yüzden erkekler bunu birleştircem

garantisi yok,elinde yüzlerce kuş olan üreticiler bile eş tutturmak için 2 - 3 deneme yapıyorlar,ama fotoğraftan bakıpta " Hımmm bu kuş hangi erkek kuş olursa hemen eşleşip yumurtlar" diyecek falcı niteliğinde bir uzman arkadaş varsa bilemem.

Kus yaglanmis gibi durmuyor ama sizin kontrol etmeniz gerekir kusu. Altini ufleyip, yaglanma var mi bakabilirsiniz. Eger yaglanma yoksa, este tutatsa neden yavru almayasaniz.

Geri