Karadeniz Pet

Bu yemi alacagim ama

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
MyBestPetShop tan Versele Laga 5Kg lik yemden alacagim sizce bu yem nasil kullanan varmi?
595f4af75d3518370992312c85258f3b.jpg

c842be0f70ab3834f9cf1abeba0d6e5e.jpg

Kullanmadım fakat bende alacağım yemim bitince.. Piyasadaki en kaliteli yemlerden birisidir vede tavsiye etmeyen yok diyebilirim..

Tek eksi yanı mubişler içlerinden önce yulafları ayıklıyorlar. Akıllı yemlikte sorun yaşadım ben diğer yemleri atıyorlardı.

5kg suna 40tl vercegınıze 2 kıı ortak 20kg luk alsana 90 tl ıyı olurdu :)

Almanı tavsiye ederim. Benim kuşlar gayet keyifle yiyorlar.

Bende versele laga kullanıyorum ama kuş içerisindeki buğday taneleri ile çekirdekleri yemiyor seciyor hep ustte cekirdek birikiyor neden acaba sizinkilerde böyle bir sorun var mı?

Ben Deli Nature kullanıyorum, tohum oranları da gayet iyi, yem ayırma olayını da hiçbiri yapmıyor

Ben Deli Nature kullanıyorum, tohum oranları da gayet iyi, yem ayırma olayını da hiçbiri yapmıyor

İlk defa farklı bir ye tavsiyesi okudum forumda.. bu yemi daha önce kullanmış olan arkadaşım varmı ? karışım olanları şevki beyin dediği gibi güzel .. peki yem kalitesi nasıl acaba..

En son elapet'ten almıstım.. Yarıdan fazlası bitti, yakında stoklara girecekmiş...Tavsiye edebilirim...

5kg suna 40tl vercegınıze 2 kıı ortak 20kg luk alsana 90 tl ıyı olurdu :)
Abi bir cift kus var o yuzden yoksa alirdim :)
Almanı tavsiye ederim. Benim kuşlar gayet keyifle yiyorlar.
Jesin alacagim tesekkurler
O kuş sayısına göre değişir adamın tek çifti varsa 2 sene gider 25kg yem oda bayatlayabilir :)
Evet aynen oyle abi
Bende versele laga kullanıyorum ama kuş içerisindeki buğday taneleri ile çekirdekleri yemiyor seciyor hep ustte cekirdek birikiyor neden acaba sizinkilerde böyle bir sorun var mı?
Inaallah bende olmaz akilli yemlik kullaniyorum kabuk tabagina dokerler herhalde
Herkes Versele Laga dedigi icin aldim abi en sagliklisi o diyolar

bende bu yemi kullanıyorum ama yulafları ayık lıyorlar yemler kalıyor yem temizleme makinasındada yulaf kabuklarını ayıklamıyor bir tek sıkıntısı o ama cok guzel bi yem

Geri