Karadeniz Pet

buda bizim fakirhane buyrun :)

Maşaallah gerçekten çok güzel bir üretimhane.. PVC de gerçekten çok güzel.. Hayırlı üretimler olsun inşaallah ben de beyaz çiftinizi ayrı bir beğendim kocaman maşaallahlar hepsine

Hayırlı üretimler tek önerim 1 çifthanede 2 takım bakılan kuşlara üzüldüm.Keşke daha uygun ölçülerde yaşasalar.Bence bunu halledebilrsiniz.

Hocam o çifthaneler pvc kafesten daha geniş ve konforlu , teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

"fakirhane" bizim deyimimizle tam nazar kişeleme olmuş maşallah, eğer yavru satışı yapmıyorsanız, hobi için bu kadar kuşa bakılmaz değil mi? Temizlik filan epey sıkıntılı olur sanırsam...

Yavru satışı yapıyorum, evet bakımları temizlik vs oldukça vaktimi alıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Kardesim elinde show veya jumbo çift var mi

Malesef hocam, takımların neredeyse tamamı Çek, bi takım safkan ingiliz bi takımda jumbo kırığım var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

Maşaallah gerçekten çok güzel bir üretimhane.. PVC de gerçekten çok güzel.. Hayırlı üretimler olsun inşaallah ben de beyaz çiftinizi ayrı bir beğendim kocaman maşaallahlar hepsine

Teşekkür ederim Kürşat hocam, pvcden Kısmen memnunum sadece tabanda tel yok henüz bi çözüm bulamadım bununla ilgili çözüm arıyorum, maşaallah beyaz takımlarım iki tane ikisininde dişiler kırmızı göz erkekler düz beyaz :)

Son düzenleme:
Albino değil de düz beyaz olması bence daha da bir güzel tekrardan maşaallah tel kafes yapan yerlerden tedarik edebilirsiniz belki taban altlığını

Albino değil de düz beyaz olması bence daha da bir güzel tekrardan maşaallah tel kafes yapan yerlerden tedarik edebilirsiniz belki taban altlığını

Tekrar teşekkür ederim, evet bi tel uydurabilirsem tabana iyi olur, netten bakmak lazım tel yapan yerelere, şuan alta ne sersem kıtır kıtır doğruyolar :)