Karadeniz Pet

bunlarda benden

Berrin YASMİN

Emektar Üye
benim yaramazlar birde baba yavruyu öpüyor yem kusmalar falan bu normal mi.? ANLAMADIM dikkatli bakınca fark edeceksiniz ve erkek dişiyi kovalıyor bazen ufak ufak kavga eder gibi.bu arada kanarya coştu melodi faslı yapıyor
[YOUTUBE]vQJ8bgYr9bM[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
MaşAllah çok güzeller Berrin ablam :) Abla bu arada muhabbet kuşlarınla, kanaryan ne kadar süredir yanyanalar ? Kanarya'nın ötümüne sorun teşkil etmez mi muhabbet kuşları ?

MaşAllah çok güzeller Berrin ablam :) Abla bu arada muhabbet kuşlarınla, kanaryan ne kadar süredir yanyanalar ? Kanarya'nın ötümüne sorun teşkil etmez mi muhabbet kuşları ?

5 6 aydır falan yavrular olmadan öncede yan yanalardı bi sorun olmadı ama sadece oturma odasını aldığım yavru kanaryadan bi ses öğrenmiş bazen o sesi çıkartıyor vıyk gibi bi ses tonu bu sesi bazen kanarya yapıyordu benim yavruda o sesi öğrenmiş:D

Maşallah çok canlılar, yavruda çok güzel olmuş, babadan yem istiyordur.
Kuşlarınız güzel ürkek değiller, yuvayı ne zaman takıyorsunuz bence takın yuvayı.

Berrin hanım size bahsettiğim çiftin yumurtalarının resimlerini ekledim, resim çekeceğim zaman yuvanın kapağını açınca dışarı çıktı dişiyle erkek ikisi birlikte yumurtaların üzerinde yatıyorlardı.

abla övünmek gbi olmasn ama senin kanarya benim kanaryamın gagasına su dökemez :) dişinn yanında şuan yumurtaları tamamlansnda ayırıcm o zaman bi videoda ben çekeym öterken ^^

Berrin hanım size bahsettiğim çiftin yumurtalarının resimlerini ekledim, resim çekeceğim zaman yuvanın kapağını açınca dışarı çıktı dişiyle erkek ikisi birlikte yumurtaların üzerinde yatıyorlardı.
resimlere baktım maşallah benim erkekte yatıyordu dişiyle beraber.

abla övünmek gbi olmasn ama senin kanarya benim kanaryamın gagasına su dökemez :) dişinn yanında şuan yumurtaları tamamlansnda ayırıcm o zaman bi videoda ben çekeym öterken ^^

kanarya merakım çok fazla yok zaten kanarya kardeşimin annem senin nasıl olsa kuşların var dedi ayrı bi oda da etraf tüy oluyor diye bende.

Maşallah kuşlarınıza..özellikle kanaryanızın sesine bayıldım çok güzel ötüyor..

Maşallah çok canlılar, yavruda çok güzel olmuş, babadan yem istiyordur.
Kuşlarınız güzel ürkek değiller, yuvayı ne zaman takıyorsunuz bence takın yuvayı.

teşekkür ederim aslında ürkekler kafesin kapını açtığımda hemen ordan oraya uçmaya başlıyorlar birde erkekle dişi ufak ufak gagaşıyor gibi kavga gibi videoda var.

Maşallah kuşlarınıza..özellikle kanaryanızın sesine bayıldım çok güzel ötüyor..

teşekkür ederim serkan bey birde erkekle yavrunun birbirine yem vermesi bölmeden ne iş anlamadım daha önce dişiyi almadan öncede öpme falan erkekle yavruyu görmüştüm. bi anlam veremedim normal mi.?

yuvalıgı taktım bakalım ne olacak bugün çifthane kafese tül almaya gittim pethsopcuya 2 dişi gördùm hoşuma gitti petshopcu al 2 side götür dedi hangi uyum sağlar onu alırsın ben yok dedim ve istersen erkeği getir o seçsin dedı bakarız dedim video dakı dişiyi ordan almıştım kafam karıştı 3 dişinin arasında daha iyi seçim yapar dedi erkeğı strese sokmamak için 2 tane dişiyi almadım.uzun zamandır ordan alışveriş yaptıgım içın yardımcı olmaya çalıştı sağolsun ama ben almadım kuşları.