Karadeniz Pet

Bunlarda benim Mavişler :)

Cem,

Senden aldığım dişi kuş tamamdır :D Benim erkekle çok iyi anlaşıyorlar,sürekli yuvaya girip çıkıyor,birkaç defa neredeyse erkek üzerine çıkıyordu,dişi eğiliyor ama erkek henüz benim gördüğüm kadarı ile olayı başaramadı :)

çok güzel kuşlarınız varmış.. şimdiki kuşlarınızı da merak ediyoruz. :)

Cem,

Senden aldığım dişi kuş tamamdır :D Benim erkekle çok iyi anlaşıyorlar,sürekli yuvaya girip çıkıyor,birkaç defa neredeyse erkek üzerine çıkıyordu,dişi eğiliyor ama erkek henüz benim gördüğüm kadarı ile olayı başaramadı :)

sevindim ahmet abi :) yavrularını görmek isterim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

çok güzel kuşlarınız varmış.. şimdiki kuşlarınızı da merak ediyoruz. :)

yakında onlarında resimlerini koyucam inş :)

Sosyalleşme Günlerimi ? :D Gerçekten Kulağa Hoş Geliyor Kim Bilir Ne Zıpırlıklar Yapıyorlar İzlemeye Değer :)

bu kuşların sadece 2 tanesi şuan elimde 8 tane kuşum mevcut şuan hey gidi günler baktımda nereden nereye gelmişik :D şuan ise sadece yavruları salıyorum eşleri salmak pek iyi olmuyor ama ortalıgı tozutmaya yetiyor keratalar :D

bu kuşların sadece 2 tanesi şuan elimde 8 tane kuşum mevcut şuan hey gidi günler baktımda nereden nereye gelmişik :D şuan ise sadece yavruları salıyorum eşleri salmak pek iyi olmuyor ama ortalıgı tozutmaya yetiyor keratalar :D

Allah Bozmasın Dİyelim :D