Karadeniz Pet

Büyük dışkı

Güçten düşmemesi adına beslenmesi önemli. Avcunuzdan yem verin, taze meyve sebzelerle mama yapın püre haline getirip yedirin vs. İnşallah iyileşecek.

Annemle beraber yapmadığımız şey kalmadı elimize alıp mama yediriyoruz zorla bağarıyor çığlık atıyor iyiliği için bile olsa içim parçalanıyor çok zor durum

Çok zor cidden gece tabanda uyudu sabah uyandığımda tüneğine çıkmıştı elimize alıp yemeğinini ilacını zorla veriyoruz yoksa yiyip içmiyor çok debeleniyor debelendiği için yorgun düşüyor tabana iniyor tabanın köşesine de sıcak su torbası koyuyorum kötülük yapmıyorumdur umarım elime almamın zorla yemek vermemin sebebi de onun için

Çok zor cidden gece tabanda uyudu sabah uyandığımda tüneğine çıkmıştı elimize alıp yemeğinini ilacını zorla veriyoruz yoksa yiyip içmiyor çok debeleniyor debelendiği için yorgun düşüyor tabana iniyor tabanın köşesine de sıcak su torbası koyuyorum kötülük yapmıyorumdur umarım elime almamın zorla yemek vermemin sebebi de onun için

sıcak su torbası iyi bir önlem. bir anlık soğuk hava bile görmesin kalbi anında durdurur. şuan şişlik durumu nasıl. fotoğraf çekin bir iki

Vefat etti canımdan çok sevdiğim behlülüm bütün çabalarıma rağmen kurtaramadık

Vefat etti canımdan çok sevdiğim behlülüm bütün çabalarıma rağmen kurtaramadık

ben yabancı kaynaklı forumlar dahil ansiklopedi gibi okudum araştırdığım dönem içinde herşeyi. veterinerlere bile 400-500 lira harcama yaptım telefonumu satıp. siz elinizden geleni yaptınız ama çözümü olmayınca göz göre göre kaybediliyor elden birşey gelmiyor işte. geçmiş olsun

Son düzenleme:
ben yabancı kaynaklı forumlar dahil ansiklopedi gibi okudum araştırdığım dönem içinde herşeyi. veterinerlere bile 400-500 lira harcama yaptım telefonumu satıp. siz elinizden geleni yaptınız ama çözümü olmayınca göz göre göre kaybediliyor elden birşey gelmiyor işte.
Keşke bütün hayvan sahipleri sizin gibi olsa allah sizden razı olsun her şey için çok teşekkür ederim , en mutlu olduğum kısım ise ben arı mama almaya gittiğimde annemin son anlarını anlayıp altına pamuk koyup yanına sıcak su torbası koymuş olması kafasını seve seve gidivermiş mekanı cennet olsun

Geri