Karadeniz Pet

Dışkısı Çok Büyük

cey

Paylaşımcı Üye
Peşpeşe ve büyük dışkılama neden olur? Acaba bir kaç dışkı mı birleşmiş diye baktım ama tek gibi.
36139
36140

7,5 aylık kendisi

Yumurta şişkinliği olması demek başka bir kuş ile çiftleşmiş ve sonucunda yumurtlayacak anlamına gelir. Kuşunuz yaşına girmiş,yanına anlaşabileceği erkek alırsanız ilerki zamanlarda yavru alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cey
Aslında benim kastettiğim yumurta şişkinliği kızgınlık yumurtası. O da eşi olmayan dişilerde görülüyor. Yukarda denildiği gibi eşi olan dişilerde dolu yumurta olur. Sizin kuşta yumurta yok bence.

• Beğen
Bence kızışmaya başlamış yanına bir eş alabilirsiniz

• Beğen
Aslında benim kastettiğim yumurta şişkinliği kızgınlık yumurtası. O da eşi olmayan dişilerde görülüyor. Yukarda denildiği gibi eşi olan dişilerde dolu yumurta olur. Sizin kuşta yumurta yok bence.
Aynen ben de o manada anladım bi yerde okumuştum kızgınlık yumurtası oluyo boş falan diye haklısınız teşekkür ederiim :)

Bence kızışmaya başlamış yanına bir eş alabilirsiniz
Teşekkürler tavsiyeleriniz içiin sanki kızıştı biraz evet bazen sürtüyor bir yerlere :) Yanına şuan eş alamam gibi duruyor seneye sınava gireceğim de çok ilgilenemeyecegim gibi geliyor çalıştığım için :( Gerçi ciftlesmeleri için sakin bir ortam gerekiyor diye biliyorum yani çok da ilgiye gerek yok ama sonuçta erkek alisana kadar ilgilenmem gerekecek 1-2 ay belki de yazın alırım bilmiyorum kafam çok karışık mezun olup almak istiyorum rahat rahat geç olmaz umarım :(

Son düzenleme:
Yumurta şişkinliği olması demek başka bir kuş ile çiftleşmiş ve sonucunda yumurtlayacak anlamına gelir. Kuşunuz yaşına girmiş,yanına anlaşabileceği erkek alırsanız ilerki zamanlarda yavru alabilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederiim tam yaşına girmedi ama 7,5 aylık kadar hayırlısı ne zaman alacağıma karar verirsem tabii çok isterim yavru bakmayı :)

Geri