petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Casperrrıma eğitim taktikleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uşak tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. uşak

uşak New Member

Beğenileri:
    0
    Casperımı alalı 3 gün oldu eğitimnde biraz zorlanıyorum benden kaçıyor ve elden yem yemeyi redediyor o yüzden yeni eğitim taktikleri alabilşr miyim ? şimdidrn herkese teşekkürler

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    zaten yeni almissin kacmasi gayt normal kac aylik kusunu vede nasil alistiriyrsnz

3. uşak

uşak New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum 50 günlük fln eğitim taktiğim ayaklarına ve gagasına dokunup güven sağlamak için göğüüsüne parğamımı koyoyurm ıda konuyp

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    gece yatarken yemliklerini çıkartırsın. Sabah kuşluk vaktinde eline yem döküp kafes içinde yedir. Yemi yedikten sonra parmağına çıkması için teşvik et. Eline alıştıktan sonra aynı şeyleri kafes dışında da deneyebilirsin.

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    levent abi yemligi cikar demis ama ben tavsiye etmiyrm kusunu izle yem yiyecegi zaman eline yem koyup kafes icinde yedir ac birakmamista olursn

6. faramir33

faramir33 Member

Beğenileri:
    0
    kafesin kapısını açık bırak odada otur tv izle uzan onunla ilgilenme.ilk zaman kafesten bile çıkmayabilir.yavaş yavaş çıkmaya başlayınca uçar falan sonra sana yaklaşmaya başlar.ben böyle yaptım.başıma kondu ilgilenmedim ilgilenmedikçe alıştı güvendi sonra yavaş yavaş parmağımı uzattım falan.

Sayfayı Paylaş