Karadeniz Pet

Çift kuş ve eğitim hakkında

StayAway

Meraklı Üye
Arkadaşlar bendeki erkek bana çok alışkın benden korkmuyor ama esinin yanında daha çok olmak istiyor bende disi benden korkuyor diye erkeği benim odaya saldım dişiyi de salona götürdüm ilk den baya bi birbirlerine seslendiler şiddetli ötüşler yaptılar sonra sustular dişiyi parmağıma alıştırdım omzuma aldım TV izledik beraber camdan dışarıya baktık baya vakit geçirdik sonra odama gittim dişi direk erkeğin yanına uçtu dedim belki benden korkmaz simdi ama gene kaçmaya başladı benden erkeği kafese koyunca oda geldi tabi ben bu şekilde yapmaya devam mı edeyim yoksa disi hep beni göre göre benden korkmamaya başlar mı ? Ayrı bir kafesin yok çünkü ayrı egitemiyorum salma kafesim var geniş

Eğitimde aynı oda da başka bir hayvan ve sesi olmasın. Böyle yapmaya devam edin. Sizin istediğiniz hareketleri yapınca mubişinizi ödüllendirebilirsiniz. Sizinde yaşadığınız durumu bende yaşıyorum.Bende kuşlarımı ayırıyorum ama sadece eğitmek istediğim kuşla vakitim dolana kadar ayrı tutuyorum. 2-3 hafta kadar böyle yapmaya devam edin. Gelişmeleri bize de söyleyin. Mutlu hobiler :))))))

Eğitimde aynı oda da başka bir hayvan ve sesi olmasın. Böyle yapmaya devam edin. Sizin istediğiniz hareketleri yapınca mubişinizi ödüllendirebilirsiniz. Sizinde yaşadığınız durumu bende yaşıyorum.Bende kuşlarımı ayırıyorum ama sadece eğitmek istediğim kuşla vakitim dolana kadar ayrı tutuyorum. 2-3 hafta kadar böyle yapmaya devam edin. Gelişmeleri bize de söyleyin. Mutlu hobiler :))))))
teşekkür ederim ama benim şöyle bir sorunum var dişi pek yem yemeye alışkın değil erkek genelde onu besliyordu öyle alışkı ne kadar ugraşsamda yem yediremedim ama omzumda güzel duruyor ses cıkarmıyor :) inşallah başarılı oluruz

teşekkür ederim ama benim şöyle bir sorunum var dişi pek yem yemeye alışkın değil erkek genelde onu besliyordu öyle alışkı ne kadar ugraşsamda yem yediremedim ama omzumda güzel duruyor ses cıkarmıyor :) inşallah başarılı oluruz
İnşallah :)

Geri