Muhabbet Kuşu Yumurtlama ve Çiftleşme Hk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mutlucan Şimşek tarafından 6 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1. Mutlucan Şimşek

Mutlucan Şimşek Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    1 tane tek duran dişi ve 2 tane aynı kafeste olan ama çift olmayan 1 dişi 1 erkek vardı. Tek duran kendi kendine yumurtlamaya başladı. Eskiden bu yumurtlayan ile erkek birlikteydi ama çiftleşme olmadı. Şuan yanına koyduğumuzda çiftleşme oldu. Ama bu çiftleşme yumurtlama başladıktan sonra oldu. Durum ne olur ? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Hulyaa

Hulyaa Profesyonel

Beğenileri:
    83
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Yumurtalara numara ver bastakiler haliyle dolsuz oldugu icin bos cikicaktir ama sonrakiler dolu olabilir. Kuluckaya yatmaya basladiktan 1 hafta sonra isik kontrolu yap doluysa kalsin altinda boslari topla yer kaplamasinlar

3. Mutlucan Şimşek

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Anladım teşekkür ederim

4. Mutlucan Şimşek

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Tekrardan bir sorum olacaktı. Dişi kuş ilk yumurtasını kırıp attı. Hiçbir şekilde yumurtayı ellemedim. Diğer yumurtaları da kırıp atma ihtimali var mı ? Bu olay tabii ki çiftleşmeden sonra oldu.

5. Hulyaa

Hulyaa Profesyonel

Beğenileri:
    83
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Benim diside ellemedigim halde sadece saniyelik bakmamla ilk yumurtasini kirmisti. Sonradan hep uzaktan baktim yada kuluckaya yatmadigi zamanlar gece karanlikta az isikla baktim kac yumurta yapmis diye. Digerlerine dokunmadi. Suan 2 yavrum var cok sukur. Dunde boslari aldim altindan daha rahat etsin diye. 2 tanede dolu var cikmalarini bekliyorum bakalim. Sende bi sure dokunma ama kirma devam ediyorsa huy edinmistir. Sahte yumurta kullanimi var nette arastirirsin

Sayfayı Paylaş