petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtlamak üzere olan muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şerafettin SARI tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Şerafettin SARI

merhaba foruma yeni katıldım tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek istediğim bir çift kuş aldım fakat daha aldığım arkadaştan getirmedim dişi kuşun bir iki gün içinde yumurtlayacağını söylüyor şimdi eve getirsen bir sorun olurmu yada ne gibi sorunlarla karşılaşırım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Eve yumurtlamadan önce getirirsen iyi olur.

3. Şerafettin SARI

murat kardeşim ilgin için teşekkürler peki yumurtlamadan önce getirdiğimde kuşun yeni ortamına alışması için gerekli olan sürede kuş yumurtlamayı kesermi?

4. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    kesebilirde o kuşa kamış bir şey ortama alışması vs...

5. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    kesme ihtimali çok yüksek ama şimdi almasanda 1,5 aydan önce alamasın haberin olsun yumurtladıktan sonrada alamasın alırsanda bakmaz yeni bir ortamda stres olur dişi bence şimdiden al ve bekle nasılsa bu çift eş 1 ay sonra olur yumurtlama

6. Şerafettin SARI

bunun kuşa bir zararı olurmu ve tekrar nezanman yumurlaya bilir bunun için ne yapmam gerekir bir fikriniz varmı

7. ismail baktır

ben benimkileri altlarında yumurtayla arabamla getirdimm çok şükür bişey olmadı yumurtlamadan getirirseniz ii olur şayet yumurtlarsa da sessiz bi ortamda sarsmada getirinn

8. Şerafettin SARI

teşekkürler sabah ilk iş kuşları getirmek ve yeni ortanına alışmalarını beklemek olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 00:36 --

merhaba arkadaşlar dün bahsetmiş olduğum kuşları bugün getirdim sormak istediğim konu aldığım arkadaş kafese yavruluk takmıştı acaba bende takmalı mıyım yoksa biraz beklemeli miyim teşekkürler

9. bace

bace Guest

Bence tak kardeş alişşın yumurtalarda hem ama ustalar daha iyi bilir

10. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    kardes kuslari beyaz ortude gotur kuslar gormesinler nerde olduklarini yeni geldiklerinde kusu eve getirene kadar beyaz ortu ort ustune gelince bir kac saat bekle sonracikar disi alisir. ben böle yapmisdim 2.cifte tek yumurta kaybi olmusdu bende sadece

11. Şerafettin SARI

peki oturma odasına koymayı düşünüyorum, bu kuşlar için bir problemmi her zaman gözümün önünde olmasını istiyorun olurmu?

Sayfayı Paylaş