Karadeniz Pet

Yumurtlamak üzere olan muhabbet kuşu

• Konbuyu başlatan Şerafettin SARI
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şerafettin SARI

Guest
merhaba foruma yeni katıldım tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek istediğim bir çift kuş aldım fakat daha aldığım arkadaştan getirmedim dişi kuşun bir iki gün içinde yumurtlayacağını söylüyor şimdi eve getirsen bir sorun olurmu yada ne gibi sorunlarla karşılaşırım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Eve yumurtlamadan önce getirirsen iyi olur.

murat kardeşim ilgin için teşekkürler peki yumurtlamadan önce getirdiğimde kuşun yeni ortamına alışması için gerekli olan sürede kuş yumurtlamayı kesermi?

murat kardeşim ilgin için teşekkürler peki yumurtlamadan önce getirdiğimde kuşun yeni ortamına alışması için gerekli olan sürede kuş yumurtlamayı kesermi?

kesebilirde o kuşa kamış bir şey ortama alışması vs...

kesme ihtimali çok yüksek ama şimdi almasanda 1,5 aydan önce alamasın haberin olsun yumurtladıktan sonrada alamasın alırsanda bakmaz yeni bir ortamda stres olur dişi bence şimdiden al ve bekle nasılsa bu çift eş 1 ay sonra olur yumurtlama

bunun kuşa bir zararı olurmu ve tekrar nezanman yumurlaya bilir bunun için ne yapmam gerekir bir fikriniz varmı

ben benimkileri altlarında yumurtayla arabamla getirdimm çok şükür bişey olmadı yumurtlamadan getirirseniz ii olur şayet yumurtlarsa da sessiz bi ortamda sarsmada getirinn

kesme ihtimali çok yüksek ama şimdi almasanda 1,5 aydan önce alamasın haberin olsun yumurtladıktan sonrada alamasın alırsanda bakmaz yeni bir ortamda stres olur dişi bence şimdiden al ve bekle nasılsa bu çift eş 1 ay sonra olur yumurtlama

teşekkürler sabah ilk iş kuşları getirmek ve yeni ortanına alışmalarını beklemek olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 00:36 --

merhaba arkadaşlar dün bahsetmiş olduğum kuşları bugün getirdim sormak istediğim konu aldığım arkadaş kafese yavruluk takmıştı acaba bende takmalı mıyım yoksa biraz beklemeli miyim teşekkürler

Bence tak kardeş alişşın yumurtalarda hem ama ustalar daha iyi bilir

kardes kuslari beyaz ortude gotur kuslar gormesinler nerde olduklarini yeni geldiklerinde kusu eve getirene kadar beyaz ortu ort ustune gelince bir kac saat bekle sonracikar disi alisir. ben böle yapmisdim 2.cifte tek yumurta kaybi olmusdu bende sadece

peki oturma odasına koymayı düşünüyorum, bu kuşlar için bir problemmi her zaman gözümün önünde olmasını istiyorun olurmu?

Geri