Karadeniz Pet

cereyanda kaldığı için üşüten bir kuşum var

Melisaminz

Yeni Üye
Merhabalar öncelikle benim cereyanda kaldığı için üşüten bir kuşum var önceden vik vik hırıltı gibi sesler çıkarıyordu vs sonra sarımsaklı su olsun sıcak tutmak olsun bu seslerden kurtardım tamamen şükürler olsun çok çok arada bir değişik ses geliyor onun dışında nerdeyse öyle bir ses yok ama kuyruğu aşağı yukarı çok fazla hareket edip iniyor . Onun dışında yemesi ,içmesi,oynaması ,sesi iyi . İshali petshoptan aldığım için önceden de vardı ama şuan sulu ihsal yapıyor. Çok fazla araştırma yaptım bu konu üzerine ama korkudan daha yeni petshopun verdiği soğuk algınlık üzerine olan bir karışım verdi 5 günlük onu uygulayacağım umarım işe yarar ama videosunu gösterdiğim pet shopçu da direk astım dedi bende emin olamadım o yüzden soğuk algınlığı ile alakalı olan karışımı verdim. Ona göre bir tedavi uygulayacağım bu arada da 3 kuşum var ve hasta olan limon kuşumla beraber aynı yerdelerdi hepsi ikisinin kuyruğu da aşağı yukarı oynamaya başladı limon kadar hızlı olmasa da . Birinin en küçük olan kuşumun tüyü de döküldüğü için mi yoksa soğuktan mı bilmiyorum ama 2 kuşumunda kuyruğu aşağı yukarı hareket ediyo sürekli ama onun dışında hiçbir sorunları yok ne yapmalıyım sizce ne vermeliyim diğer kuşlarıma onlar da limondan mı kaptı yoksa soğuktan dolayı mı kuyrukları böyle? Ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

Geri