petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşum kavga ediyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qkhanx26 tarafından 4 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. qkhanx26

qkhanx26 Guest

Arkadaşlar kuşlarımın birbirine yem vermesi ve kaşımaları dışında eş olduklarına dair şahit olduğum durum yok dişi erkek kusum 2 side yuvalıga girip cıkıyorlar birde erkek kuşum yuvalıgı kenarlarını kemiriyor kıcırt kıcırt ses geliyor 2 side aynı anda girip aynı anda cikiyor az önce kafesden saldıM Kavga ediyorlar video çektim arkadaslar yorumlarınız yazın erkek kuşum dişi kusun ustune çıkmaya çalisiyor izin wermiyor dişi

video arkadaslar izleyin yorumlarınızı bekliyorum

WP 20141104 002 - YouTube

#1 qkhanx26, 4 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2014
  2. Burak TÜRKMEN

Yavru istyosan salma kuşlari

3. qkhanx26

qkhanx26 Guest

kavganın nedeni bende bilmiyorum ama erkek dişinin üstüne çikmaya calisiyor ama dişi izin wermiyor

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kavga şittedli degilse sorun yok... dişi hazır hisetmiyor yuvayla ilgileri varsa iyiy

Sayfayı Paylaş