petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftim hakkında sorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahim Guguş tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar çiftim yaklaşık 2 aydır var yaklaşık 2 haftadır dişi ve erkek yuvaya gırıp cıkıyor dişi kemırıyor yuvalığı sizce icraat olacakmı olmazsa değiştiriyim mi çiftimi yoksa her sey iyimi gidiyor olacak mı

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    her şey yolunda sabır.

3. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    biraz sABREEDİN ANINDA OLMAZ BENIMDE YENI CIFTI 1 VEYA 1 BUCUK AY OLDU DİŞİ KUŞ DAHA YENI BASLADI YUVAYLA ILGILENMEYE SİZ SADECE HAFTADA 1 2 KERE MAMA YAPIN ONLARI SESSIZ BIR ORTAMA BIRAKIN GERISI GELECEKTIR IYI GUNLER

4. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    ikiside kafese girdiklerinde dişi çığlık atıyor ama sessiz bi şekilde o neden

5. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    kafesinmi yoksa yavrulugunmu ?

6. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    yavruluk olacak o pardon yavrulukta dişi öyle ses cıkarıyor erkekte içerideyken

7. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    ben bu konu hakkında bısı bılmıyorum benım bıldıgım erkek gırmez dişi kızar girersede kuslarının fotosunu atma sansını varmı

8. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    atarım tamam. ama erkekte girebiliyor öyle biliyorum dişi sorun cıkarmıyor erkek girince

Sayfayı Paylaş