Karadeniz Pet

çiftim için bir kaç soru

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar erkek kuşum 6 aylık falan dişi kuşuda eve getireli 15 gün falan oldu oda sanırım 2-3 aylık falan sanırım(sizde bakabilirsiniz)

erkek kuşum tüy dökümündeydi baya zayıfladı.
dişi kuşta yavru olduğu için dün çıkarttığımda yeni uçmaya başladığı için uçuş performansı iyi değildi.

pzt. günü b vitamini suya
çarşamba günü multivitamin yarım suluğa
perşembe havuç marul bebe bisküvi etimek li mama
cuma darı dalı

bu hafta böyle yaptım birazcık kendilerine gelsinler diye

sizce doğru mudur yaptığım başka öneriniz var mı?
xRWOGR.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:29 --

günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Güncel dir.

Vitaminler kısa süreli rahatszlıklar için kullanlmak üzere vardır. Sürekli kullanmaya zaralıdır. Meyve sebzeye alıştırın. Yulaf, buğday ruşeymi katın yemine. Yumurta mamasna etimek, bebe bisküvisi gibi ticari abur cubur şeyler katmayın zararlıdr. Tuzsuz çerez ve kekik katın onun yerine. Kekik ishali önler. Tarçin da katabilirsiniz. Dal darıyı da ben haftada bir yerine 3 günde bir veriyorum. 1 günde bitiriyorlar zaten. Balda damlatın dal darıya bayılırlar

Vitaminler kısa süreli rahatszlıklar için kullanlmak üzere vardır. Sürekli kullanmaya zaralıdır. Meyve sebzeye alıştırın. Yulaf, buğday ruşeymi katın yemine. Yumurta mamasna etimek, bebe bisküvisi gibi ticari abur cubur şeyler katmayın zararlıdr. Tuzsuz çerez ve kekik katın onun yerine. Kekik ishali önler. Tarçin da katabilirsiniz. Dal darıyı da ben haftada bir yerine 3 günde bir veriyorum. 1 günde bitiriyorlar zaten. Balda damlatın dal darıya bayılırlar

teşekkür ederim yorumlarınız için

Geri