petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme sorunu yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismailb89 tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ismailb89

ismailb89 Guest

arkadaşlar şöle anlatayım önce ben 5 aylık bi erkek bi dişi muhabbet kuşu almıştım
    çok iyi anlaşıyolardı ancak bi gece dişiyi ölü olarak buldum erkek biraz yalnız kaldıktan sonra bi dişi aldım yanına 2 senedir aynı kafesteler şöle bi sorun var dişiyi aldığımdan beri sürekli erkeği gagalıyor erkek yem yiceği zaman yedirmiyo anlaşamıyolar dicem ama sürekli öpüşüyolar ve dişi kafasını eğiyor erkekde kaşıyor
    yorumlarınızı alabilir miyim

2. Sevtap DERİN

2 senedir hiç çiftleşmediler yani. Çok garip. Peki erkek kur yapıyor mu? Dişi beğenmemiştir ya da başka bir problem vardır. Fotoğraf ekler misiniz?

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Ben bu problemi biliyorum cunku ayni problemi bende yasadim cinnet geciricektim ki son anda u donusuyle kusla beraber petshopta bulduk kendimizi :D eger iki senedir ciftlesmedilerse kardesim disiyi degistirmeni siddetle tavsiye ederim.ben baska disi aldim yakinda torun sahibi olucam allah izin verirse.

Sayfayı Paylaş