Karadeniz Pet

ciftlesme var yumurta nom

Pınar Aydın

Meraklı Üye
Arkadaslar yaklasik bir aydir kuslarim ciftlesiyor ama yumurta olmuyo neden sizce yumurta mamasi veriyorum dikkat ediyorum bakimlarina ama yinede olmuyo

yumurtlayıp yiyor olabilirler :)

Yuvalık takılı mı?Yuvalığa giriyor mu?

Ewt takili giriyor neredeyse gunun yarisini orada geciriyor fakat ben disiyi alali 5-6 ay oldu aldiktan iki hafta sonra hastalandi ishal ve halsizlik devaminda zayiflama ilac olarak bes gun baytril kullandim sonra vitamin ve probiyotik katkisi yaptim ama pek kilo alamadi erkekle cok iyi anlasiyolar acaba baytril kisir yapmis olablirmi

O kadarını bilemem kısır yapar mı yapmaz mı ama benzer sorunla karsılasmıstım. 1 sene önce aldığım dişi daha yeni yumurtlamaya başladı,aldığım 3 tane eşi öldü bu 4. eşi. Sabır gerekiyor yani. Yavru kuş sesi yada çiftleşme sesi dinletmeyi deneyin arada bir belki işe yarar

O kadarını bilemem kısır yapar mı yapmaz mı ama benzer sorunla karsılasmıstım. 1 sene önce aldığım dişi daha yeni yumurtlamaya başladı,aldığım 3 tane eşi öldü bu 4. eşi. Sabır gerekiyor yani. Yavru kuş sesi yada çiftleşme sesi dinletmeyi deneyin arada bir belki işe yarar

Tsk ederim

Geri