Karadeniz Pet

Çiftleşmiyorlar

Keptony

Yeni Üye
Merhaba benim kuşlarım 4 yaşında ve çiftleşmiyorlar uzun zamandır yuva taktım girmediler bile yeni yuva alıcam yarın ne yapmalıyım kızıştırıc mıdır nedir onu mu koymaylıyım ? Erkek muhabbet kuşu bildiğin korkak dişi den kaçıyor dişi öpüyor oda zorla erkek istemiyor korkuyor anlamıyor bu işten girişken değil anlayacağınız ne yapacağız yavru istiyorum ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:16 -->-> Daha önceki mesaj 03:23 --

Cevap bekliyorum bune ya 21 kişi giriyor biride cevap yazmıyor !

Merhaba,

Sorulara sip diye aninda cevap alacagini saniyorsan, birde kiziyorsan,sayfada arastirma yapmiyorsun demektir!

üretim ile alakali bircok konu var.

1.kuslarin cift mi? Agizlarina yem kusuyormu? Birbirlerini sevip kasiyorlarmi?

2.kafeste Mineral tasi takilimi? Kuru yemden haric farkli yiyecek veriyormusun? Yesillik mesela, marul, havuc?

3.hic salip ucurtuyormusun?cok önemli bana göre!

Herseyden önce cift olmalaridir.erkek kaciyorsa bence bir sorun var.nezaman dir beraberler?

Merhaba,

Sorulara sip diye aninda cevap alacagini saniyorsan, birde kiziyorsan,sayfada arastirma yapmiyorsun demektir!

üretim ile alakali bircok konu var.

3.5 yıldır falan beraberler.Erkek olduğunu düşündüğüm kuştan iş yok cidden ürkek bir adam

1.kuslarin cift mi? Agizlarina yem kusuyormu? Birbirlerini sevip kasiyorlarmi?

2.kafeste Mineral tasi takilimi? Kuru yemden haric farkli yiyecek veriyormusun? Yesillik mesela, marul, havuc?

3.hic salip ucurtuyormusun?cok önemli bana göre!

Herseyden önce cift olmalaridir.erkek kaciyorsa bence bir sorun var.nezaman dir beraberler?

1-Çift , kusmak nasıl birşey bilmiyorum ve büyük ihtimal kusmuyorlar ama öpüşüyorlar.
2-Mineral taşı vardı o zaman da çiftleşmediler şimdi yok.Harici yiyecek vermiyorum vereceğim.
3-Uçurtuyorum.

Şöyle birşey diyeceğim dişiler boş yumurtlarmış ama hiç dişi olan yumurtlamadı acaba ikiside erkek mi erkek erkeğe falan mı öpüşüyorlar anlamadım eşcinsel kuşlar belki.( Olabiliyor eşcinsellik)

Son düzenleme:
1: foto yolal
2: yumurta maması yap havuç kat
3: bazen olmuyor eş değiştir şans işi bu

Geri