Karadeniz Pet

çığlık atıo kuşum sankı

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
yardım lutfen

iki kuşum var aldıgımda çift degillerdi sanırım 1 ay oldu kuşlarımı alalı gagalarını bırbırlerıne surtuolar opusuolarmıs gbı genellıkle dışı kuşum erkegın kulak ense kısmına gagasını surtuo kasıomuş gbı erkk bundn çok hoşlanıo gözlernı kapatıo bunu yparken fln ama bazen çok fena ses çıkarıo dışı kusum sankı bıyerı acıomuş bacagı fln bıyere takılmış gbı kendnı yırtıo resmen neden acaba yuvalıkları var hcbişeyi eksk degi nıjar tohumuda koydum ama sdce yemı yıyıp nıjer tohumunu atıolar ne yapmam lazm :confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eş tutmuşlar işte. Birbirlerini kaşıyorlar öpüşüyorlar ise büyük ihtimal yavruda alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yok.

yuvalığı takın mama verin ve bekleyin

neden çığlık atıomuş gb yapıo dişi kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

yuksekteler zn ama salondalar ve bn sureklı salondayım tv. surelı Acık sesten rahatsız oluo olablırlermı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

yuvalıkları var ıçıne talaş koydum krekerlerını gaga tasını hıc eksık etmıorum normal yemde verıorum kuşlarım buyuk ve konuşturamıorm erkek kuşumu kendı kendıne bıseyler soluo ama bn anlamıorm net bı kelıme soledgnı duymadım

Doğal kızışma sesleri.
sesten rahatsız olmazlar ama gece geç saate kadar olursa ışık ve ses yorar.
çift ve büyümüş kuş konuşmaz.o kendince ötüyor konuşmaz.

dişi kuşumun çıkardığı ses bu ve erkek dışıden daha iri ışık gece 1 e kadar fln açık oluo ama onlar uyuo bazen ve aynaları var sureklı aynada duruolar dıkkatlerı sdce aynada kaldırsam mı çiftleşmelerine engel olurmu

Geri