Karadeniz Pet

Cinsiyet için yardim arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Greeny
  • Başlangıç tarihi
G

Greeny

Guest
Arkadaşlar forumlarda resimleri gördüm fakat ben hala kararsızım bana fatoya bakip yardim edebilirmisinz cinsiyeti nedir diye,ikincinin dişi olduğuna eminim de bundan in degilim
W617zQ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

W617zQ.jpg

dişi olan pek yanina yaklaştırmıyor ciftlesmelerini istiyorum fakat pek başarılı olamiyacagim galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Yardimlariniz icin tesekkürler arkadaslar disiden zaten eminim burak fakat öteki biraz kafami kurcaliyor mavili pembeli beyazli,bunlari bana arkadasim verdi kendi yetistiriyordu fakat hayvanlarin iradaki durumu ork iyi degildi,ben önce o mavi olani aldim sinra yaziktir yalniz kalmasin diye dişiyide aldim ama disi yanina yaklastirmiyor,bunlar ciftlesmiyecek sanirim

dişi olan pek yanina yaklaştırmıyor ciftlesmelerini istiyorum fakat pek başarılı olamiyacagim galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Yardimlariniz icin tesekkürler arkadaslar disiden zaten eminim burak fakat öteki biraz kafami kurcaliyor mavili pembeli beyazli,bunlari bana arkadasim verdi kendi yetistiriyordu fakat hayvanlarin iradaki durumu ork iyi degildi,ben önce o mavi olani aldim sinra yaziktir yalniz kalmasin diye dişiyide aldim ama disi yanina yaklastirmiyor,bunlar ciftlesmiyecek sanirim

Sizin yapcagınız birşey yok zaten :))

XDJM86.gif

Son düzenleme:
Yapacagim birsey yok tabikide ama kuslari birbirlerine alistirma taktigi falan yokmudur birde bunlarin cinsi nedir ki ben gercekten amatör bir yetisdiriciyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

Yjr6yZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

k1n6zq.jpg

kuşumun cinsiyeti ve yaşını öğrenebilmem için bana yardımcı olabilirmisinizz şimdiden çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dişi Erkek Dişi nin karnı tok keratanın erkeğinde kanatlarında bir terslik mi var ?

XDJM86.gif

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

[/COLOR]
kuşumun cinsiyeti ve yaşını öğrenebilmem için bana yardımcı olabilirmisinizz şimdiden çok teşekkür ederim

1 Yaşını 2 side doldurmuş gibi duruyor. Birbirleri ile uyum sağlarlarsa Allah'ın İzniyle Yavrusu olur.

XDJM86.gif

Son düzenleme:
Terslik var derken? Anlamadim hocam uçmasinda falan bir sorun yok. Son bir haftadir tüyleri tuhaf oldu tüy degistiriyor sanirim, sularina vitamin koyuyorum amabu niher nedir nasil bulurum magnezyum nasil bulurum bilmiyorum yurd disinda yasiyorum niherin almanca adi nedir ki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

Mirac arkadasim peki benimkilerin yasi nedir?

Malesef onu bende bilmiyorum ama yarin arastiracam :) ama yardimlarin icin tesekkürler mavinin erkek olduguna sevindim onu degistirmeye gönlüm razi olmazdi

Yapma be hocam ikiside dişimi şimdi mavişdenmi vazgeçeyim şiladanmı( ikisininde adini 2,5 yaşindaki oglum koydu) bilginizde süphem yokta cogu kisi erkek derken disi olduğuna nerden karar verdiniz?

Terslik var derken? Anlamadim hocam uçmasinda falan bir sorun yok. Son bir haftadir tüyleri tuhaf oldu tüy degistiriyor sanirim, sularina vitamin koyuyorum amabu niher nedir nasil bulurum magnezyum nasil bulurum bilmiyorum yurd disinda yasiyorum niherin almanca adi nedir ki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

Mirac arkadasim peki benimkilerin yasi nedir?

Her 2 side 1 yaşını doldurmuş gibi duruyor erkekten tam emin değilim.

XDJM86.gif

Son düzenleme:
Hatunda beni kafesle kapinin önüne koyar mecburen mavişe benzeyen bir dublör bulmam lazim olucak tabiki orjinal erkek olmasi lazim, arkadasda bitane koyu gagali ama yaşlı onu alsam olurmu levent usta

Geri