petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet için yardim arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Greeny tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Greeny

Greeny Guest

Arkadaşlar forumlarda resimleri gördüm fakat ben hala kararsızım bana fatoya bakip yardim edebilirmisinz cinsiyeti nedir diye,ikincinin dişi olduğuna eminim de bundan in degilim[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

2. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Erkek

#2 Mirac YILDIRIM, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 15 Ekim 2015
  3. Greeny

Greeny Guest

Buda öteki[​IMG]

4. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Bu dişi hocam

5. Greeny

Greeny Guest

dişi olan pek yanina yaklaştırmıyor ciftlesmelerini istiyorum fakat pek başarılı olamiyacagim galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Yardimlariniz icin tesekkürler arkadaslar disiden zaten eminim burak fakat öteki biraz kafami kurcaliyor mavili pembeli beyazli,bunlari bana arkadasim verdi kendi yetistiriyordu fakat hayvanlarin iradaki durumu ork iyi degildi,ben önce o mavi olani aldim sinra yaziktir yalniz kalmasin diye dişiyide aldim ama disi yanina yaklastirmiyor,bunlar ciftlesmiyecek sanirim

6. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0

Sizin yapcagınız birşey yok zaten :))

#6 Mirac YILDIRIM, 26 Aralık 2014
  7. Greeny

Greeny Guest

Yapacagim birsey yok tabikide ama kuslari birbirlerine alistirma taktigi falan yokmudur birde bunlarin cinsi nedir ki ben gercekten amatör bir yetisdiriciyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

8. fatih cüni

kuşumun cinsiyeti ve yaşını öğrenebilmem için bana yardımcı olabilirmisinizz şimdiden çok teşekkür ederim

#8 fatih cüni, 26 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2014
  9. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Dişi Erkek Dişi nin karnı tok keratanın erkeğinde kanatlarında bir terslik mi var ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

[/COLOR]
    1 Yaşını 2 side doldurmuş gibi duruyor. Birbirleri ile uyum sağlarlarsa Allah'ın İzniyle Yavrusu olur.

#9 Mirac YILDIRIM, 26 Aralık 2014
  10. Greeny

Greeny Guest

Terslik var derken? Anlamadim hocam uçmasinda falan bir sorun yok. Son bir haftadir tüyleri tuhaf oldu tüy degistiriyor sanirim, sularina vitamin koyuyorum amabu niher nedir nasil bulurum magnezyum nasil bulurum bilmiyorum yurd disinda yasiyorum niherin almanca adi nedir ki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

Mirac arkadasim peki benimkilerin yasi nedir?

11. twiter

twiter New Member

Beğenileri:
    0
    sarı dişi digeri erkek

12. Greeny

Greeny Guest

Twiter hocam sence yaslari nedir?

13. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    dişi erkek gibi erkek den emin değilim.

#13 Mirac YILDIRIM, 27 Aralık 2014
  14. Greeny

Greeny Guest

Malesef onu bende bilmiyorum ama yarin arastiracam :) ama yardimlarin icin tesekkürler mavinin erkek olduguna sevindim onu degistirmeye gönlüm razi olmazdi

15. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu kuşların ikisi de dişi..
    Beyaz olan 5 aylık civarı.
    Sarı olan en az 7-8 aylık var.

16. Greeny

Greeny Guest

Yapma be hocam ikiside dişimi şimdi mavişdenmi vazgeçeyim şiladanmı( ikisininde adini 2,5 yaşindaki oglum koydu) bilginizde süphem yokta cogu kisi erkek derken disi olduğuna nerden karar verdiniz?

17. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    erkek demiş herkez [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] usta eminmisin ?

18. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Her 2 side 1 yaşını doldurmuş gibi duruyor erkekten tam emin değilim.

#18 Mirac YILDIRIM, 27 Aralık 2014
  19. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hala erkek diyorlar.. :)

Sen en güzeli bi çifthane kafes al.
    2 de damat al en kızgınından. Burnunun kenarı koyu mavi, lacivert olsun. İki çift kuş beslersin. Oğlun da üzülmez, üstelik 2 isim daha koyar.. :)

20. Greeny

Greeny Guest

Hatunda beni kafesle kapinin önüne koyar mecburen mavişe benzeyen bir dublör bulmam lazim olucak tabiki orjinal erkek olmasi lazim, arkadasda bitane koyu gagali ama yaşlı onu alsam olurmu levent usta

Sayfayı Paylaş