Karadeniz Pet

Cinsiyet/Yaş/Irk Öğrenebilir miyim

kaan1903

Meraklı Üye
Aranıza yeni katıldım bakar mısınız?

............

Son düzenleme:
Dişi kuşunuz..

Diğer arkadaşlar da bir yorum yapsınlar..

resessif kuş. erkek de olabilir. emin olamadım. yaş için iris fotoğrafı da koyarsanız daha net bişey söylenebilir

bencede dişi yaşı konusunda gözlerinin tam bir fotosunu koy daha iyi olur 5-6 aylık gibi duruyor bence

Son düzenleme:
kardeşim petshoptan bir daha kuş alma büyük kuş kakalamışlar sana üreticiden 2,5 aylık felan al bu kuş 6. ayını geçmiş bile

bencede dişi yaşı konusunda gözlerinin tam bir fotosunu koy daha iyi olur 5-6 aylık gibi duruyor bence

tamam hocam foto koyarım gün içerisinde tahminlerinizi bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

kardeşim petshoptan bir daha kuş alma büyük kuş kakalamışlar sana üreticiden 2,5 aylık felan al bu kuş 6. ayını geçmiş bile

kakalamıslar kelımesının yerıne yanıltmıslar yazdıgını dusunerek cevap verıyorum. (biz öğretmenler daha iyi kelimeleri kullanmalıyız)

en fazla 2ay denildiği için aldım kuşu,beni bir defa kandırır ama ilerde alacağım yem,mama ve diğer kuşları kaçırır bununla birlikte öğrenci ve velilere de tavsiye etmediğimde oldukça güçlü bir müşteri potansiyelini elinden kaçırmış olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:39 --

teşekkürler , ırk yerli mi oluyor?

Kuşunuz dişi eğer irisi daha yakından çekerseniz yaşınıda daha iyi anlarız . Ama kuşun 6 aylık tan büyük gibi duruyor.tabi irise bakıp söylersek daha net olur.

kus 6 aylıktan buyukse cinsiyeti kesin belli olması lazım değil mi ???

Kuşunuz dişi eğer irisi daha yakından çekerseniz yaşınıda daha iyi anlarız . Ama kuşun 6 aylık tan büyük gibi duruyor.tabi irise bakıp söylersek daha net olur.

hocam foto ekledim yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

gözlerin fotosunu ekledim hocam yorumlarını bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

kus 6 aylıktan buyukse cinsiyeti kesin belli olması lazım değil mi ???

siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
tamam hocam foto koyarım gün içerisinde tahminlerinizi bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

kakalamıslar kelımesının yerıne yanıltmıslar yazdıgını dusunerek cevap verıyorum. (biz öğretmenler daha iyi kelimeleri kullanmalıyız)

en fazla 2ay denildiği için aldım kuşu,beni bir defa kandırır ama ilerde alacağım yem,mama ve diğer kuşları kaçırır bununla birlikte öğrenci ve velilere de tavsiye etmediğimde oldukça güçlü bir müşteri potansiyelini elinden kaçırmış olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:39 --

teşekkürler , ırk yerli mi oluyor?

ırkı hakkında bişey diyemem bende az anlarım bu işlerden.:D ama çere rengi değişiyomuymuş ne duydum öylele bişeye haberiniz olsun.

bence bu kuş erkek ama yinede biraz daha beklemek lazım...

Son düzenleme:
ırkı hakkında bişey diyemem bende az anlarım bu işlerden.:D ama çere rengi değişiyomuymuş ne duydum öylele bişeye haberiniz olsun.

öyle diyorlar haklısınız.. zaten dişi yada erkek diye kuşu değişecek değilim kısmette bu kuş varmış petshopcuyu degısecegım :)
yaş konusunu da tam öğrenebilseydik tamamdır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

bence bu kuş erkek ama yinede biraz daha beklemek lazım...

cevabınız için teşekkür ederim.. yaş konusunda tahmininiz var mı?

Flaş rengini farkli göstermiş olabilir.dişi gibi yavru değil

kafa çizgilerine göre 3-4 aylık kadar olabilir...yine daha iyi anlayan arkadaşlarda yorum yapar mutlaka..

Flaş rengini farkli göstermiş olabilir.dişi gibi yavru değil

cevabınız için teşekkür ederim.hocam resimlerde flash yok ..yorumlarda ikiye bölünmüş gibi tam net değil galiba cinsiyeti şimdilik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

kafa çizgilerine göre 3-4 aylık kadar olabilir...yine daha iyi anlayan arkadaşlarda yorum yapar mutlaka..

cevabınız için teşekkürler.. 1.5-2aylık dedi aldığım yer ama galiba o kadar küçük değilmiş.. Diğer hocalarımızında yorumlarını bekliyorum bakalım neler diyecekler

elimde bir dişi kuş var kendi yavrum resime baktığın zaman erkek diyorsun direkt gözle baktığında dişi olduğunu görüyorsun yani fotoğraf yanıltabiliyor..

Geri