Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir sizce?

• Konbuyu başlatan Burak SAV
  • Başlangıç tarihi
B

Burak SAV

Guest
Cinsiyeti ve yaşı nedir sizce?

cinsiyeti ve yaşı nedir sizce :p

aPPoyR.jpg

LddpDV.jpg

rYYg1P.jpg

722oDl.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz dişi hocam burun deliklerinin etrafı beyaz

Dişi........

abi dişi olduğu kesin yaşından pek anlamam ustalar daha iyi bilir ama 5 aylık gözüküo

6 aylık falan dişi kuş

evt ama burnunun etrafında beyazlık olmaması lazım tam mavi olucak erkek olması için dişilerde büyüyünce buruşuk kahverengi olur cereleri

hadi ya ben böyle bilgi edinmiştim alırkende mavi gagayı görür görmez sazan gibi atladım neyse bir problem yok sandığım kadarda küçük değilmiş genelde 6 aylık denildi, bir damat alırız yavrucakları olur inşallah:)) dişi kuşun kuluçkaya yatması için kafese yapısık bir tahta kutu var o kafese nasıl monte ediliyor ki ve bir yerden bulabilir miyim

hadi ya ben böyle bilgi edinmiştim alırkende mavi gagayı görür görmez sazan gibi atladım neyse bir problem yok sandığım kadarda küçük değilmiş genelde 6 aylık denildi, bir damat alırız yavrucakları olur inşallah:)) dişi kuşun kuluçkaya yatması için kafese yapısık bir tahta kutu var o kafese nasıl monte ediliyor ki ve bir yerden bulabilir miyim

kuşçularda veya petshoplarda rahatlıkla bulursun ucuz bişi zaten üstlerinde takmak için demirleri var kafesin iki kapısından birine takıyorsun sonra çiftleşmelerini ve yavru yapmalarını bekliosun inşallah yavru alırsın abi

Hobby amaçlı tek kuş istiyorsanız erkek olması alışması ve konuşması için daha iyi

Geri