Karadeniz Pet

Cinsiyeti.

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba benim bu tontiş gün geçtikçe tombullaşıyor. koca bir yemliği bir günde bitiriyor. daha öncede paylaşmıştım fotosunu ama muallakta kalmıştık cinsiyet konusunda hala erkek olduğunu düşünüyormuyuz ?

bide iri büyük bir kırık ama bu kadar tombul olması sorun olurmu ileride yapılı ve iri olmasından mı bu kadar tombul duruyor yoksa

şimdiden tesekkürler.

uby2k.jpg

uby63.jpg

uby7k.jpg

cinsiyetini sormamın sebebi yanına bi arkadaş alıcam diğer kafesteki çiftleri gördükçe kafesin boyalarını sökecek kadar parçalıyor kafesi onlara gitmek için. bide iri olduğundan tünekleri söküyor atlarken ordan oraya.

yarın yeni kafes ve tahta tünek bakarken bide güzel bi arkadaş bakim yanına diye düşünüyorum.

erkek bir kuş bayağıda sağlıklı bazen kafesten salsan ona spor olur yediği yem sıkıntı olmaz o zaman

erkek bir kuş bayağıda sağlıklı bazen kafesten salsan ona spor olur yediği yem sıkıntı olmaz o zaman

sağlıktan yana sıkıntım yok çok şükür bide kafesin boyalarını sökmese :) yarın boyasız kafes alıcam başka çözüm bulamadım. 1 haftadır bende olduğundan daha salmadım alışsın diye ufaktan salmaya başlarım.

teşekkürler

bi yemlik yem yiyor mu dostum nasıl yesin =) dökmüyor dimi

bi yemlik yem yiyor mu dostum nasıl yesin =) dökmüyor dimi

yok dökmüyor :) maşallah yiyiyor :) zaten fotodan belli olmuyor bir yerlinin iki katı. tünekten yere atlıyor güm diye bir ses :) maşallah diyim oğluma :) bende şaşıyorum ama yiyiyor işte ;)