petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyeti.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ercan YAŞAR tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Tags:
  1. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Merhaba benim bu tontiş gün geçtikçe tombullaşıyor. koca bir yemliği bir günde bitiriyor. daha öncede paylaşmıştım fotosunu ama muallakta kalmıştık cinsiyet konusunda hala erkek olduğunu düşünüyormuyuz ?

bide iri büyük bir kırık ama bu kadar tombul olması sorun olurmu ileride yapılı ve iri olmasından mı bu kadar tombul duruyor yoksa

şimdiden tesekkürler.

cinsiyetini sormamın sebebi yanına bi arkadaş alıcam diğer kafesteki çiftleri gördükçe kafesin boyalarını sökecek kadar parçalıyor kafesi onlara gitmek için. bide iri olduğundan tünekleri söküyor atlarken ordan oraya.

yarın yeni kafes ve tahta tünek bakarken bide güzel bi arkadaş bakim yanına diye düşünüyorum.

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    erkek bir kuş bayağıda sağlıklı bazen kafesten salsan ona spor olur yediği yem sıkıntı olmaz o zaman

3. hageli

hageli Guest

Cinsiyetı erkek

4. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    sağlıktan yana sıkıntım yok çok şükür bide kafesin boyalarını sökmese :) yarın boyasız kafes alıcam başka çözüm bulamadım. 1 haftadır bende olduğundan daha salmadım alışsın diye ufaktan salmaya başlarım.

teşekkürler

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bi yemlik yem yiyor mu dostum nasıl yesin =) dökmüyor dimi

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    yok dökmüyor :) maşallah yiyiyor :) zaten fotodan belli olmuyor bir yerlinin iki katı. tünekten yere atlıyor güm diye bir ses :) maşallah diyim oğluma :) bende şaşıyorum ama yiyiyor işte ;)

Sayfayı Paylaş