petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyetleri hakkında yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Emre BOSTAN tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Emre BOSTAN
    Gizli

[​IMG] kuşlarımın cinsiyetleri hakkında bilgilendirmenizi bekliyorum tşkler.

2. 1. resimde kafsı görünen dişi 2. resimde bu taraftaki erkek 3.resimde sarı olanda dişi

3. erkek kızışmış yavrusu varmı

4. Emre BOSTAN
    Gizli

önceden arkadaşım ondan yavru almış ama ben yeni getirdim hiç sesi bile çıkmıyor tüneğinde uslu uslu duruyo dişi de üzerine çıkmaya çalışıyo :)

5. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    genç damızlık kuşlar hepside eşli takımlar

6. :D:D:D:D yavrusu olduğu belli oluyo burnu çok koyu mavi :D:D:D:D mavi olan dişinin yavrusu varmı o sarıdan büyük galiba

7. Emre BOSTAN
    Gizli

yani kuşlarda sıkıntı yok erkek ve dişi olarak ayrılmış hepside

8. Emre BOSTAN
    Gizli

sarı olan arkadaşımın kendi yavrusu mavi dişiyi petshoptan aldık onun yavrusu yok sanırım.

9. EVET bencede öyle erkekle mavi dişiyi eşlemeyi dene bana kalırsa olmazsa sarıyla erkeği dene unutma koyu renkli lacivert burunlar erkektir:):):):):):):):):):):)

Sayfayı Paylaş