Karadeniz Pet

Cinsiyetleri ve bir problem ?

• Konbuyu başlatan Ölmezisa
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ölmezisa

Guest
Selam kuslarim disi erkek mi ? Mavi gagayı yeni aldim erkek olarak . 3 gun önce kuşum oldu gidip bu kusu aldim . Bir kac saat gecti cok sik degil ama disi kus erkeği gagaliyor ( erkek yanastigi zaman ) . Birde kuslarim sağlıklı mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeşil olan erkek diğerini seçemedim. Ve sağlıklı görünüyorlar maşallah

Yeşil Erkek Dieri Dişi Zmanla düzeliir Die düşüyorum .

Gözlerini daha yakından çekebilirsen bir şeyler söyleyebiliriz

çeresi mavi olan erkek diğeri dişi cere renkleri normal erkek kızıştığında koyu mavi olur dişi kızıştığında kahverengiye döner cereleri herhangi bir problem yok ve kuşların ikiside 1 yaşına yaklaşık gözlerindeki beyaz halkaya bakarsanız anlarsınız

çeresi mavi olan erkek diğeri dişi cere renkleri normal erkek kızıştığında koyu mavi olur dişi kızıştığında kahverengiye döner cereleri herhangi bir problem yok ve kuşların ikiside 1 yaşına yaklaşık gözlerindeki beyaz halkaya bakarsanız anlarsınız

Hocam cok sagolun guzel yazmışsınız :) erkeği yeni aldim disi erkek yanasınca gagaliyor . Eşini yeni kaybettiği icin olabilri mi daha 3 gun etti .

kuşlarda narin hayvanlar öyle her kuşu eş kabul etmezler ama 1 2 gaga kavga dövüş hiç anlaşamayacaklarını göstermez zamana bırakın yavaş yavaş alışırlar öyle kanlı bir kavga olursa ayırın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Govdesi yeşil olan erkek mavi oöanı dişi gayet sağlıklı gorunuyorlar ve yaşları konusunda 8-9 aylık olabılırler

Ceresi mavi olan kızışmış erkek. Diğeri dişi. 1 yaş civarı sağlıklı ve güzel bir ikililer. :) Ayrıca mutlaka çiftler arası kavga olur. Büyük kavgalar olmadığı sürece sorun yok. Anlaşırlar zamanla.

Ceresi mavi olan kızışmış erkek. Diğeri dişi. 1 yaş civarı sağlıklı ve güzel bir ikililer. :) Ayrıca mutlaka çiftler arası kavga olur. Büyük kavgalar olmadığı sürece sorun yok. Anlaşırlar zamanla.

Hocam yorum icin tskler . Disının erkeği öleli 3 gun etti . Bu erkeği dun aldim . Erkek kafese alışma sürecinde . Dişiye yanaşıyor iki gaga yiyip duruyor . Bekleyecem biraz daha sonra yardımlarınızı alirim insallah . Disi kızışmış mi sizce ?

Geri