Karadeniz Pet

CINSLERI VE YAŞLARI NELERDIR

Kuslari biraz genis bir perspektifle ceker misiniz. Jumbo değil. Geriye 3 secenek kaliyor cek,ingiliz ve yerli. Yerli gbi duruyor ama. Cekoslavak kuş uzun olur ingiliz ona göre daha iri. Yerlide küçük olur
Dişi kuşu değil mi

SM-J600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslari biraz genis bir perspektifle ceker misiniz. Jumbo değil. Geriye 3 secenek kaliyor cek,ingiliz ve yerli. Yerli gbi duruyor ama. Cekoslavak kuş uzun olur ingiliz ona göre daha iri. Yerlide küçük olur
Disi
10619dbb4cf0d7441f1a3ef097d0ec99.jpg

Erkek ingiliz yaşına gelmiş. Diside kararsiz kaldim oda 6-8 aylik. Disi hantal sanki ucurmuyo musunuz. Yada hasta olabilir.

Mantar olabilir o yüzden mi
394aa340dde20c1265f99d367f5aae5a.jpg

Kus bu hale gelene kadar arkadasiniz ne halt yiyomuş diyecemde sert olacak biraz. Mantar olmus ilac konusunda bisey diyemem yanlis bisey diyipte vebal alamam. Uzman olanlar yazar. Goz etrafinda beyaz çizgi belirmiş mi kus gozunu acamadigindan goremiyorum ben siz bakin

Kus bu hale gelene kadar arkadasiniz ne halt yiyomuş diyecemde sert olacak biraz. Mantar olmus ilac konusunda bisey diyemem yanlis bisey diyipte vebal alamam. Uzman olanlar yazar. Goz etrafinda beyaz çizgi belirmiş mi kus gozunu acamadigindan goremiyorum ben siz bakin
Tamam bakıyorum bekleyin

Burda gözü
a648de3da942c053b87cb3e816a06c72.jpg

Ya kus gozunu acamiyor yada 6 8 aylik. Nasil bi tedavi uygulamayi dusunuyosunz veterinere falan götürün acilen

Göz için olanı sürün göz çevresine.arkadaşlığınızı gözden geçirin size neden hasta kuş vermiş tedavisini yapmamış:confused:

Arkadastan aldik troys iyi olur mu

bende onu diyorum işte arkadaş da bunu yaparsa...göz için mi troysd göz içinse olur.ben terramycin göz merhemi kullanıyordum eskiden.aldığımdan beri kronik mantar sorunu olan bir kuşum vardı.o merhem de işe yarar ama göz hassas olduğu için dikkatli olun.

Geri