Karadeniz Pet

Cok acil bakın :'(

• Konbuyu başlatan Eray Akyürek
  • Başlangıç tarihi
Veteriner dediki 'ben satan kuşcu kadar bilgiye sahip değilim dedi bi şikayet veya problemin olursa aldığın yere götür 'dedi :'(

Evet,her veterinerin uzmanlık alanı kuşlar değil.Kuşlarla ilgilenen bir veteriner bulmak lazım.Git bence o zaman aldığın yere.

GÖTÜRDÜM 2 GÜN ÖNCE YİNE ÖYLEYDİ ADAM Bİ TANE KREM VERDİ AVİPOM DİYE SÜRDÜM AMA FAYDA ETMEDİ HEP ŞİŞİYO HEP ŞİŞYO :/ BİDE TIRNAK DÜŞMESİ OLURSA BİŞE OLUYORMU? :'c

Bence veterinere götür.Bugün yada yarın,olmazsa şimdilik verilen kremi kullanmaya başla.Birşey olacağını sanmıyorum.Nasıl kuş,hareketlerinde anormallik var mı durgunluk falan.

Yoo benle bisiklete binip çarşıya bile gelio ama gün geçtikçe o şişiyor :'(

O zaman sorun değil gibi.En kısa zamanda veterine götür istersen.

Ama veteriner kendi ağazıyla ben kuşlar hakkın da eğitim almadım dedi :'/

Ben osmaniye merkezde oturuyorum burada 2 tane var 1 i iflas etti :'/

abim gitti veterinere ama yinede bilgisi olan yazabilirmi :(

bana kalırsa teramıcın sür ve ayagını sar benım bı kusum düzeldı ıkı ay sonra sende hıcbısey yapamazsan bunu uygula krem 3 lıra bısey

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eray kardeşim terramycin alıp sürmeye başla.. İltihaplanma olmuş.. Biran önce tedaviye başla en kısa sürede sonuç gösterecektir inşAllah.. Hastalıklı bölgeye kremi sür..

Veterinere gittim suyuna ilaç verdiler. Ayağı daha kötüye gidiyor kafesin altına inip kabarıyor :s arkadaşlar acil yardım ne olur

Geri