Karadeniz Pet

Çok acil sorularım var yardım ?

burak atalay

Yeni Üye
Arkadaşlar sorularıma lütfen cevap verin
1.kuşum az önce klima yoktu hava 35 derece felandı nefesi zor alıyor gibiydi tüylerini kabartıyordu klimayı 27 ye açtım ve klimanın 5.5 6 metre ilerisine koydum klimanın peteklerini aşağıya çektim kuşum üşürmü
2.kuş aşırı sessiz 1. 2 gündür aynı yerde ötmüyor az önce biraz sevdim
3.kuşum kanatlarının altına tırnaklarını sokup çekiyor sürekli sırtını ve kıç kısmını azıyla kaşıyor ve bişey yer gibi bi hali oluyor daha 50 51 günlük felan

Sıcaklardan bunalan kuşunuza klima açmak doğru olmaz.. Şoka girebilir.. Bir banyoluk alıp serinlemesini sağlarsanız kaşıntısı da geçer..

klimanın önünde alın üşütür.. (acilllll)
sıcaktan ötmüyo olabilir...
kanat altı ve kaşıdığı bölgeleri kontrol edin parazit olabilir....

klimanın önünde alın üşütür.. (acilllll)
sıcaktan ötmüyo olabilir...
kanat altı ve kaşıdığı bölgeleri kontrol edin parazit olabilir....

Fanı en kısıkta ve yere verdim sadece oda soğuk klimasızda hayvan bulanılıyor oda 30mt2 kadar daha kuş hiç alışmadı paraziti kontrol edemem daha kafasını yeni kaşıtıyor klimayı açtım açalı sadece birkkere kaşıdı kanadını biyerde kanadını daha kanat altı tüyleri yeni diye kaşır yazıyordu

Fanı en kısıkta ve yere verdim sadece oda soğuk klimasızda hayvan bulanılıyor oda 30mt2 kadar daha kuş hiç alışmadı paraziti kontrol edemem daha kafasını yeni kaşıtıyor klimayı açtım açalı sadece birkkere kaşıdı kanadını biyerde kanadını daha kanat altı tüyleri yeni diye kaşır yazıyordu
O zaman bi banyoluk bütün sorunu çözer...

Rüzgar gelmiyorsa bi problem olacağını zannetmiyorum ama siz yinede bi banyoluk alıp takın kafese

Son düzenleme:
Geri