Karadeniz Pet

Cümleten Hayırlı Günler / SelamunAleyküm/ Merhaba

aleykum selam hoş geldin kardeşim, 3. kuşun hayırlı uğurlu olur sağlıklı sıhhatli büyütürsün inşallah.sağlıklı hobiler dilerim...

teşekkür ederim hocam eyvallah, inşallah ya. sürekli burayla alakalı olacağım zaten bundan sonra :) sürekli uyum içinde oluruz insallah hep beraber aranıza yeni katıldım malum :D

hoşgeldin abdullah okul hayatında da başarılar dilerim

teşekkür ederim hoşbuldum abicim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

içinde karışık olmasının zararı olur mu peki abi?

sakıncası olmaz ama ağarlığı ve tane olarak küçük olduğundan yemliğin alt kızmında durur.karıştırması gerekiyor açıkta olursa daha iyi

Aleykum selam :) kendine alıştırmak istiyorsan kafesi yükseğe değil senin hizanda bi yere koymanı tavsiye ederim :) bu arada 10 gün falan hikaye 2 gün yokmuş gibi davran sonra yavaş yavaş yaklaş eğitimin nasıl olduğunu siteden bulabilirsin. hayırlı olsun :)

Hoşgeldiniz, hayırlı olsun kalıcı olmanız dileği ile.

herkese teşekkür ederim. aldığım kuşa erkek dedi satıcı fakat ben burdan edindiğim bilgilerle dişi olduğunu sanıyorum. bakalım fotoğrafını atıcam şimdi nereye atmalıyım

Üsküdar Selimiye Anadolu Tarım Meslek Lisesi'nden mezunum. hoşbulduk teşekkür ederim.

Hangi sene mezunu bende ordan mezunumda ondan sordum kesin görmüşüzdür birbirimizi :)

2012 mezunuyum. Allah Allah hangi hocalar vardı sizin zamanınızda ?

dondurdum facemi ya . ama baktım tanıdım senı ben :) beni pek tanıcanı sanmam :) ama forumdakilerı fotograflaryla görmek dye bi konu wardı orda resmim war :D

rapçi rapçi bilirsin :D

neyse sorular kısmında benim kuşun resmi var bak bakıyım nası :D