Karadeniz Pet

Damızlık çift önerisi

A

Asım şimşek

Guest
Slm Arkadaşlar Foruma yeni katıldım yeni damızlık
Çift Almayı Düşünüyorum Yardım ederseniz sevinirim yani Damızlık olduğunu Nasıl anlayacağımı felan :rolleyes::cool:

bir üreticiden alırsanız bi sıkıntı olacagını sanmıyorum.

forumda bir çok üretici arkadaş var, bir gün kendilerini ziyarete gidersiniz emin olun istediğinizden çok daha iyisini verecektir arkadaşlar..

petshoptan hem pahalıya alırsın hemde kalitesiz saglıksız olur tutupta sana iyi damızlını vermez üretici arkadaslardan al hem uygun verirler hemde kaliteli böyle bir site varken bu kadar üretici varken petshoptan kuşmu alınır manyakmısın .)

Kardeşim istersen elimde çok guzel 4 takım kaldı 20 takımdan son 4 kaldi istersen ben yardımcı olurum gayet çalişan ve saglikli takımlar dir

Ankarada üretici önere bilirmisiniz ?

Edit ; Yanlız şimdi almayacağım yaz tatilinde alacağım

O pet shop cu abi de üretim yapıyor ve satıyor :) Kuşlar 30 tl den başlıyor ama siz daha iyi bilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alican zaman gel öneririz ankarali üretici çok var burda..

Alcağın zaman yardımcı olurum

bencede üreticilerden al petshopda kuşlara düzgün bakmıyorlar hemde para kazancam diye adamlar erkek kuşu dişi diye dişi kuşu erkek diye satıyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

birde hiç yavru alınmamış daha yeni eşe atılmış kuşları daha önce yavrusu alındı diye satanlar var 200- 300liraya alan kişide yavru alamayınca kuştan satan petshopcu yer değiştiği için yumurtlamıyor diyolar

forum daki yerli damızlı satatan arkadaşlardan alırsanız sorun yaşamazssınız öncelikle dikkat ediceğiniz yaş gurubu 2013 doğumlu olması.ayriyetten 1 çift hobi olarak beslicekseniz 2014 1 ayın da doğan 5 aylık bir dişi erkek alıp 4 ay civarında beklerseniz daha makul olur..

forum daki yerli damızlı satatan arkadaşlardan alırsanız sorun yaşamazssınız öncelikle dikkat ediceğiniz yaş gurubu 2013 doğumlu olması.ayriyetten 1 çift hobi olarak beslicekseniz 2014 1 ayın da doğan 5 aylık bir dişi erkek alıp 4 ay civarında beklerseniz daha makul olur..

Benim düşüncem Eş tutmuş damızlık çift almak

istesem şimdide alırım ama yazın almak istiyorum :)

Saol sattığınız kuşların hepsi avatarınızdaki gibimi ? kafaları içine çekik olanları (heralde jumboydu ) sevmiyorum :p

Avatardaki çekoslavak şuan elimde yerli çek jumbo hepsi mevcut alcağın zamn hber et yeter varsa Yumurtada olmayan çift gelir bakar alırsın kardeşim

Avatardaki çekoslavak şuan elimde yerli çek jumbo hepsi mevcut alcağın zamn hber et yeter varsa Yumurtada olmayan çift gelir bakar alırsın kardeşim

Tamam abi alacağım zaman ilk sen ile temasa geçeceğim bu arada ben küçüğüm :D / 14 yaş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne alaka baban uretıcıden almaz dıye petshoptakılerın vou kustan anlamaz