Karadeniz Pet

Diazyme 256 kullanimi

stronger67

Meraklı Üye
Arkadaşlar hazır yumurta mamasinin icine 1 mamalik dolusu mamaya 1 çay kaşığı kadar diazyme katiyorum ama çok kuru gibi oluyor hafiften nemlendirmek gerekirmi yada en iyi verimi nasıl alırım

Ambalajın üzerinde kullanım miktarı yazıyor. Çok aşırı vermişsin.
Ben 150Gr mama içine 1 gr katıyorum. Sen 1 mamalık içine çay kaşığının ucu ile ekleyebilirsin.

Mamayı hazırlarken kuru gıdaları ve ilaçları beraber, yaş olanları beraber karıştırıp sonra birbiri ile karıştırabilirsin. Yaş gıdaları azar azar ekleyip mamanın kıvamını ayarlayabilirsin.

Ambalajın üzerinde kullanım miktarı yazıyor. Çok aşırı vermişsin.
Ben 150Gr mama içine 1 gr katıyorum. Sen 1 mamalık içine çay kaşığının ucu ile ekleyebilirsin.

Mamayı hazırlarken kuru gıdaları ve ilaçları beraber, yaş olanları beraber karıştırıp sonra birbiri ile karıştırabilirsin. Yaş gıdaları azar azar ekleyip mamanın kıvamını ayarlayabilirsin.
Yaş gıda olarak ne verebilirim

Diazyme 256 yı mamaya ne kadar sıklıkla koymalıyız?

Mobilden gönderildi.

Ustam mamaya değilde haftada 1 sularina koysak nasıl olur?

Mobilden gönderildi.
Suyuna koydugunda dibine çöküyor pek verimli olmuyor gibi geldi bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

havuç, kabak, brokoli gibi sebzeler rendelyebilirsin.
Bunları kuru gıdalara az az eklersen kıvamı tutturmak kolay olur. kaşığı bastırınca toplanacak fakat dokununca dağılacak bir kıvam idealdir. Hamur gibi olmasın.
Teşekkür ederim