Karadeniz Pet

Dişi bu seferde yavruyu dövdü

murataydın

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar dişi kuş yavruyu dövdü son anda yakaladım ama yaraladı yinede

bi kac veterineri aradım foto atdım yardımcı olmadılar. götürme fırsatım olmadı malesef

hemen sıze göstermek istedim . şuankı durumu cok kötü degil duraan bi halde uyuklamalı
evde yapa biecegim bişey yoksa hemen veterinere götürcem . tüm yavruları aldım dişinın yanından . Kafes sıkıntım oldugundan 5 yasındakı ihtiyarın yanına koydum hepsini şuan ıcın bi sorun olmadı o kafeste olacak gibide durmuyor .

[url=http://hizliresim.com/vRVrb6][/URL]

[url=http://hizliresim.com/1rBqLp][/URL]​

geçmiş olsun
ılık suyla pamukla kanlı yeri temizleyip terramycin sürün

dokunup canını yakmak istemıyorum .
direk kremı sursem ? cunku elde durmuyo kıpır kıpır canını daha fazla yakmayalım .

Kanı ıslak bir pamukla silebilirsiniz.
Açık yara varsa mikrop kapmaması için batikon sürebilirsiniz.
Durumu çok kötü görünmüyor, veterinerin pek bir şey yapacağını düşünmüyorum.
Daha önceki konunuzu da okumuştum, bence bu dişiyi bir daha eşe atmayın.
Özellikle kan tadını alan muhabbetlerin benzer davranışları tekrarladığı söylenir.
Geçmiş olsun.

Ne katil ruhlu bi disiymis arkadaş. Fotoğrafını koyabilir misiniz Çok merak ettim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok geçmiş olsun. Oksijenli suyla temizlemek daha faydali olur. Tabiki sonrasinda teramycn surmeni oneririm. Batikon acik yaraya surulmez. Kenarlara mikrop kapmamasi amaciyla kullanilir. Direk yarwya sakin batikon surme.

Son düzenleme:
kardeş öncelikle kanamayı durdurmalısın bunun içinde gazlı bez yada temiz bir bezle kanayan yere baskı yapmalısın.Daha sonra temiz suyla veya baticonla yaranın etrafını temizleyip antibiyotik pomad(fito,terramycn) sürmen yeterlidir...

Çok geçmiş olsun öldürmeden yakalamaniz iyi olmuş durumu iyi olacaktır arkadaşlar demiş zaten

hepinize teşekkür ederim arkadaslar . tramcyn sürdük. insallah iyilesecektir.

Geri