petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kovalıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve polatserkan85 tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. polatserkan85

polatserkan85 New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşum yuvaya giriyor çıkıyor kalamar dan az da olsa yiyor yuvalığa tüy bırakmış erkek kuşla arada sırada kusuyorlar kaşıyorlar birbirlerini fakat erkek kuş kur yaparken çoğunlukla dişi kuş kovalıyor erkeği mama yerkende çoğunlukla kovalıyor. kovalamadığı zamanlar da çok kaşıyorlar birbirlerini yem kusuyorlar sebep nedir acaba? dişi kuşum neden böyle davranıyor çiftleşmesi için yatması gerekmiyor mu? ne yapmak lazım?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Aynen naz yapıyor. Benim dışı lutino da çok nazlı bir kuş. Erkek ne yapsa ne etse de kovaliyor vuruyor ama çoğu zaman birbirleriyle iyi anlaşıyorlar ve erkek dişiye kusuyor kafa kasiyorlar . benim kuşlar yuvaliga girmiyorlar 2 aydır da yuvalik takılı aslında. Bakalım bu süreç sabır işi inşallah sonu mutlu olur:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bende 4-5 gun once 7 aylik bi disi aldim baya iyi anlastilar ama genelde disi erkegin yanina geliur erkek kaciyr galiba erkekligi yok :D

Sayfayı Paylaş