Karadeniz Pet

Dişi kuşum erkeğin üstüne ayağını koyuyor

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
Merhaba , dişi kuşum erkeğin üzerine ayağını koyuyor , bu işte bi gariplik varmı, normalse bu hareketi neden böyle yapıyor acaba ? Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Ustalar yardım edermisiniz? :)

Valla Aynı Sorun Bende'de var benim erkek ayağını üstüne atıyor tekme atar gibi :D

Çiftleşme provası diye düşündüm ben yada yaramazlıktır net bir fikrim yok :) ..

Valla Aynı Sorun Bende'de var benim erkek ayağını üstüne atıyor tekme atar gibi :D

Çiftleşme provası diye düşündüm ben yada yaramazlıktır net bir fikrim yok :) ..

ama benim dişi atıyor kafama takılan şey bu :)

benim dişide aynısını yapıyor erkek gibi kafa sallıyor erkeğine altından girip üstünden çıkıyor :))
ama nafile
sizin durum bize göre normal de genele göre ikimizin dişisinde anormallik var :)
ben bizim dişinin baskın karakterine yoruyorum..gözlemleyin biraz..

benim dişide aynısını yapıyor erkek gibi kafa sallıyor erkeğine altından girip üstünden çıkıyor :))
ama nafile
sizin durum bize göre normal de genele göre ikimizin dişisinde anormallik var :)
ben bizim dişinin baskın karakterine yoruyorum..gözlemleyin biraz..

bu çiftlerim eş zaten, şuanda yavruları hala yuvada 22 günlük oldular, bilemedim neden böyle yapıyor

maaşallah acaba tekrar mı çiftleşmek istiyor?
inşallah size ehli kişiler cevap verirde bende öğrenmiş olurum

yeniden çiftleşmek için olabilirde ama neden dişi kuş erkeğin üstüne ayak atıyor :) bikaç gün öncede erkek yuvruları bulunan yuvalıktaki talaşları akşama kadar kafesin içine taşıdı, bi haller oldu bu kuşlara :)

ben de dişimin yanına erkek kuş aldım ....biz erkek biraz içgüveysi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

bunlar yavruları mı istemiyor acaba! erkek talaş taşıyor dişi çiftleşmek istiyor :)
sizinkiler görevleri değişmiş :)

ben de dişimin yanına erkek kuş aldım ....biz erkek biraz içgüveysi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

bunlar yavruları mı istemiyor acaba! erkek talaş taşıyor dişi çiftleşmek istiyor :)
sizinkiler görevleri değişmiş :)

hayırlı olsun, benim okuduklarımdan anladığıma göre keşke önce erkeği kalacakları kafese koyup bi süre dişiyi ayrı yerde tutup sonra erkeğin kafesine atmak doğru olurdu sanırım

aynı benim dişi :D erkek tam bir salon beyfendisi :/

hayırlı olsun, benim okuduklarımdan anladığıma göre keşke önce erkeği kalacakları kafese koyup bi süre dişiyi ayrı yerde tutup sonra erkeğin kafesine atmak doğru olurdu sanırım

yok öyle demeyin maşallah bakıcı anne baba, yavrularına çok iyi bakıyorlar, iyi davranıyorlar nazar değmesin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

dişi çifleşmek isitoyr kardes

dişi çiftleşmek isitiyorsa ayağını erkeğin üstüne atar diyosunuz yani, benim buna benzer bi problemimde erkek diye bildiğim kuşum başka erkek kuşumun üstüne çıkmaya çalıştı hemde defalarca yani ayağını attı diyelim üstüne :)

onuda yaptım ayrı kafeslere aldım ..bizim kız erkeğin kafesini istila etti erkek te onun kafesini ayrı durmadılar yine birleştiler bende büyük olan yani dişinin kafesine koydum

onuda yaptım ayrı kafeslere aldım ..bizim kız erkeğin kafesini istila etti erkek te onun kafesini ayrı durmadılar yine birleştiler bende büyük olan yani dişinin kafesine koydum
,
istila etmelerine izin vermeyecektiniz hocam :) araları iyiyse kim kimin kafesinde çok önemli değil zaten

araları iyide hala frekansı tutturamadılar.. :) dişi sinirleniyor erkek siniyor.. erkek sinirleriniyor..zili kafesin teline vura vura davul çalıyor dişinin umrunda değil :D

araları iyide hala frekansı tutturamadılar.. :) dişi sinirleniyor erkek siniyor.. erkek sinirleriniyor..zili kafesin teline vura vura davul çalıyor dişinin umrunda değil :D

zilmi dediniz hocam, anlaşmaları için kafesin içinde oyuncak ve benzeri şeyleri kaldırmanız gerekirki birbirleriyle ilgilensinler

zil, top var..başkada yok! zilide birbirlerini ikaz etmek için kullanıyorlar..dişi sinirlenince bir tık vuruyor..erkekte dişi çiftleşmeyince çalıyor :)
topu da dişim çok seviyor oynamayı alamam yani :)

aynı durum bende de var. bende dişi kuşumun yanına erkek almıştım. 5-6 gün oldu işte. dişi ayağıyla basıyor uçtuktan sonra gelip erkeğin üstüne konuyor

Geri