petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuşum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celilkurt87 tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar yaklaşık 40 dk önce dişi kuşum aniden öldü. Kafesten cıyak vıyak bağırma sesi geldi. Ben de aynı odadaydım. Kafamı çevirdim bir baktım dişi kuş en üst tüneğe çıktı kanatlarını iki yana açmış aynı şekilde bağırıyordu. Erkek de yanına geldi heralde ya anladı ya da çiftleşme isteği hasıl oldu öpüşmeye çalışıyordu. Daha sonra dişi kafesin tabanına ayladı ve kanatları yarım açık şekilde yan yattı. Hemen elime aldım son kez cıyak etti ve gözleri gitti :( Bağırırken ağzı açık olduğu için ve bağırması boğuk olduğu için nefes alamıyor sanıp ağzını üfledim ve açıp baktım bir şey yoktu. Kalbine bastırdım kalp masajı yaptım ama engel olamadım :( Çok üzgünüm. Neden öldüğünü anlayamadım kalp krizi sanıyorum. Erkek ile çok iyi anlaşıyorlardı. Yumurtlamasını bekliyordum. Erkeğe yeni dişi alacağım mecbur :( Şimdi bu msı yazarken dişi gibi ötüyor erkek odadan ve o da çok korktu.
    Ölmeden yarım saat önce suluklarına avisol vit koymuştum dişiyi içerken gördüm ama erkeği görmedim. Son kullanma tarihi 2017 vitaminin. Yine de ne olur ne olmaz diye suyu döktüm normal su koydum.
    İnsan çok kötü oluyor... :(

2. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Başın sağolsun kardeşim bmmde erkek kusum oldu dun :( cok kotu bisey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

Nerede oturuyorsunuz isterseniz satabilirim [​IMG] [​IMG]

3. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Bir süre almak istemiyorum teşekkürler. Erkek dişiyi unutsun istiyorum. En azından birkaç gün.

4. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Peki tekrar başınız sagolsun n egitmeye calisiorum zor olsada

5. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun, diğeri yas tutarsa yeni almak için pek beklemeyin bence. Yas süresi uzarsa bağışıklık sistemi çöküp hastalıklara açık hale gelebilir.

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Geçmiş olsun. Erkek kuşun ömrü uzun olur İnşallah.

7. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
  8. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Sağolun erkek 14 aylık ne kadarlık dişi almam lazım?

Sayfayı Paylaş