petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum yumurta yatma olayı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes KÖKSAL tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar arkadaşlar ; Kuşum gecen ay 6 yumurta yaptı boş çıktı şimdi 5 yumurta yaptı 3 tanesi dolu ama bugün hiç yuvada yatığını görmedim. Sizce bir sorun mu var ?

2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    3 tanesinin dolu olduğunu kontrol ederken sizden çekinmiş yatmaktan vazgeçmiş olabilir.Veya sıcaklıktan dolayı yatma gereği duymuyordur daralıyordur :) Üzerine pek düşmeyin gerekeni yapar inş

3. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah ama ben yatmadığı görünce baktım yumurtaları

4. Yücel YETİMOĞLU

huyunu bilmedgniz kuşlara pek el atmamak lazm huylanır bu sefer hç yatmaz , birde yuvaya bir baksaydnız bit felan düşerse yuvalıga kuş grmez rahatsız olur

5. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Ben elimi kafese sürünce , yuvalığa giriyor. Bit derken ve nasıl yok ederim.

6. Yücel YETİMOĞLU

kuşlarda genelde temizlige dikkat edilmedgi zamanlarda bitlenir özellikle kuluçkadan önce yuvalık felan ilaçlanırki kuluçka süresince yuvalık dıskıdan dolayı bitlenebilir tüneklerin baş kısmı plastikse araları kafese takılan tüllerin lastik kısımları ılaçlanır bit ilacıyla ki kuş bitten huylanr yuvaya ilgi göstermez ürker kuluçkadan kalkar vs. vs

7. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım bit ilaçını yuvalığa sıksam girer mi ? Ama ben her çiftleşmede yuvalık değiştiriyorum dışkı da yapmıyor yuvalığa , temizliğe dikkat ederim.

8. Yücel YETİMOĞLU

ben vardır demiyorum üstad ihtimali söylüyorum gözle göremedgm için olasılıkları sıralıyorum gòzlemci siz oldugunuz için durumu en iyi siz açıklıga kavuşturabilirsiniz

9. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş