Karadeniz Pet

Dişi kuşum yumurta yatma olayı

3 tanesinin dolu olduğunu kontrol ederken sizden çekinmiş yatmaktan vazgeçmiş olabilir.Veya sıcaklıktan dolayı yatma gereği duymuyordur daralıyordur :) Üzerine pek düşmeyin gerekeni yapar inş

3 tanesinin dolu olduğunu kontrol ederken sizden çekinmiş yatmaktan vazgeçmiş olabilir.Veya sıcaklıktan dolayı yatma gereği duymuyordur daralıyordur :) Üzerine pek düşmeyin gerekeni yapar inş

huyunu bilmedgniz kuşlara pek el atmamak lazm huylanır bu sefer hç yatmaz , birde yuvaya bir baksaydnız bit felan düşerse yuvalıga kuş grmez rahatsız olur

kuşlarda genelde temizlige dikkat edilmedgi zamanlarda bitlenir özellikle kuluçkadan önce yuvalık felan ilaçlanırki kuluçka süresince yuvalık dıskıdan dolayı bitlenebilir tüneklerin baş kısmı plastikse araları kafese takılan tüllerin lastik kısımları ılaçlanır bit ilacıyla ki kuş bitten huylanr yuvaya ilgi göstermez ürker kuluçkadan kalkar vs. vs

ben vardır demiyorum üstad ihtimali söylüyorum gözle göremedgm için olasılıkları sıralıyorum gòzlemci siz oldugunuz için durumu en iyi siz açıklıga kavuşturabilirsiniz

Geri