petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuşum yuvaliktaki talaşi disari atti

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve buraker90 tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. buraker90

buraker90 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar.5 ay önce takmis oldugum yuvaliga dişi kusum son 15 gundur girmeye basladi.Bende dun aksam yuvaliga talaş koydum fakat bu aksam baktigimda talasin bircogunu disari atmis.Acaba bu durum neye işarettir kuşum yumurtlayacakmi ? Yoksa yumurtlamayacakmi ? :( yumurtlayacaksa ne kadar sürer ayrica kuslar bu ara agizdan surekli birbirlerine yem veriyo fakat erkegi disinin uzerinde hic göremedim.Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Kuşların birbirine kusması yani beslemesi iyiye işarettir.
    Dişi kus tava gelince normalin dışında farklı sesler çıkarır.
    Yuvalikla ilgilenmesi de iyiye işarettir. Kemirme isteği artar
    Dişi de kızgınlık döneminde. Talasi yuvadan atması farklı
    bir durum. Bazı kuşlar yuvaya boş tutuyor, yani yuvada birsey istemiyor.
    Kuslari gorsek daha iyi yorumlar yapabiliriz.

3. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Yuvaya talaş yerine sadece yem kabukları koysanızda olur ben her zaman talas yerine kabukla doldurmusumdur. Hiç bir skıntı olmaz .

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Yuva hazırlıyor kuşunuz fazla gördüğü talaşıda dışarı atmıştır. Tüm bu davranışları yumurtlayacağına işarettir. Mama verin haftada 2-3 defa ve rahatsız etmeyin kuşları. İnşallah sonuç alırsınız..

Sayfayı Paylaş