Karadeniz Pet

Dişi Kuşumun Arkasındaki Tüy Yok Olması

orcunycl

Meraklı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Dişi kuşumun geçen farkettiğimde arkasında büyük bir kakası yapışmış durumdaydı sanki tuvaletini yapamıyor gibiydi incitmeden ben onu aldım fakat tüylerinin orada hala yapışmış dışkılar vardı. Ben o büyük dışkıyı alınca kocaman tuvaletini yaptı zaten. Bugün farkettiğimde de o bölgesinde baya tüy kalmamış aşırı bir açıklık vardı. Buna ne sebep olmuştur acaba?

Tamamdır çok teşekkür ederim ilginiz için. Açıkçası öyle bir açıklık görünce baya bi korktum. Dışkı durumunda da bazen böyle aşırı sıvı yapıyo bazen de kocaman dışkısını yapıyor tam olarak nasıl takip edeceğimi bilmiyorum. Fakat ishal olsa herhalde bariz bir şekilde sıvı olur bir de güçsüzleşir kuş diye düşünüyorum. Yanında erkek kuş var eşleşmediler sanırım çünkü hiç yumurtlamadı fakat erkek kuş sürekli dişi kuşa yem veriyor. Bu yüzdendir ki dişi kuş baya kilo aldı :) Sanırım bu dışkısının büyük olması bu sebeptendir.

Kuşun poposu şiş oluncada derisi ortaya çıkar,elle bakın yumurta vs var mı ?

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşun poposu şiş oluncada derisi ortaya çıkar,elle bakın yumurta vs var mı ?

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Az önce nazikçe bi kontrol ettim fakat yumurta var gibi gözükmüyordu. Herhalde yumurta olsa belli ederdi diye düşünüyorum. Belki ben anlayamadım ama herhangi bir şey var gibi gözükmüyordu.

Geri