Karadeniz Pet

Dişi kuşun poposu dışarı çıktı

Internette bir suru uygulamali video var icte patlarsa ölme ihtimali var atlatamatabilir zeytin yagi surun yavasca uygulayin cok gec olmadan

Ama veteriner cerrahi müdahale ile alınması lazım dedi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MErhaba siz il olarak neredesiniz istanbulda bulunuyorsanız hemen avcılar veterinerlik fakültesine götürün 24 saat doktor var orada yaparlar müdahaleyi hemde veterinerlerden daha uygun fiyatları. İnanın fotoğraflara bakamadım çok üzüldüm.

MErhaba siz il olarak neredesiniz istanbulda bulunuyorsanız hemen avcılar veterinerlik fakültesine götürün 24 saat doktor var orada yaparlar müdahaleyi hemde veterinerlerden daha uygun fiyatları. İnanın fotoğraflara bakamadım çok üzüldüm.
Hatayın bir ilçesinde oturuyorum küçük bir yer olduğu için fazla seçenek yok

Hatayın bir ilçesinde oturuyorum küçük bir yer olduğu için fazla seçenek yok

Anladım o zaman sıkıntı tabi. Çok geçmiş olsun inşallah sağlığına kavuşur tez zamanda

yumurta sıkılması için uygulamalı videolar var onlara bı bakın belkı sız cıkarabılırsınız

yumurta sıkılması için uygulamalı videolar var onlara bı bakın belkı sız cıkarabılırsınız
Bizim kuşun hiç kıpırdayacak gali kalmadı yemliğin orada öylece duruyor. İlerledi sanırım hastalığı yine de biz çıkarabilir miyiz.

Küçük bir ilçesi olduğu için sadece büyük hayvanlarla ilgileniyorlar kuş için uygun aletleri yokmuş. Merkeze çok uzak bir yerdeyiz.

Merkeze çok uzak bir yerde olmak o cana yardım etmemek için geçerli bir bahane değil, kader deyip bırakmayın lütfen. Varsa arabanız bir de telefonunuzdan GPS açın gideceğiniz veterineri işaretleyip çıkın yola, GPS'den takip edebilirsiniz yolu.

Merkeze çok uzak bir yerde olmak o cana yardım etmemek için geçerli bir bahane değil, kader deyip bırakmayın lütfen. Varsa arabanız bir de telefonunuzdan GPS açın gideceğiniz veterineri işaretleyip çıkın yola, GPS'den takip edebilirsiniz yolu.
Arabamız yok merkez de çok uzak götürmemiz mümkün olsa götürürüz

Mustafa Kemal üniversitesinde veterinerlik fakültesi var Oray'a götürün. Orda o kadar hoca var Prof var yardımcı olacaklarıdır.

Bazı arkadaşlar ayırın diyor. Ama tek başına da sürekli yumurtlayabiliyor

Zavalli küçük kus.. umarim iyilesir. Uzun zamandir boyleymis neden bi cozumune bakmak yerine surekli yumurtlamasina izin verdiniz?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İzin istemiyor ki. Biz de de var dişi kuş. Kendi kendine yumurtluyor. Biz de üzerinden kalkınca alıyoruz yumurtayı yatmasın diye. İstemiyoruz ama ayda bir kaç kez yumurtluyor

Geri