petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişide bir sorun görüyormusunuz ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Berk ŞAHİN tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    iyi forumlar arkadaslar

Disiyi tekrar değistirdim ama bu sefer harbiden içime sindi yeni aldıgım dişi rengi falan cok hosuma gitti bir sorun yoksa değistirmek istemem geleli 2 saat oldu ama yemde yedi suda içti ama erkek cok korktu ondan yanasmasında sorun yok erkegin 3-4 gaga atıyor böyle birseyler yapıyor ama dişi tek hareketle erkegi kafesin öbür tarafına ucuruyor valla anlasmalarını ve yavru almak cok isterim bunlardan anlasmalarının hiç bir yolu yokmu ya

ERKEK SÜREKLİ GAGA ATIYOR DİSİYE , ERKEK 4.5 AYDIR BENDE NE ZAMAN DİSİ KUSA DOGRU GİTSEM SEVMEYE ONU GAGALIYOR

NOT : UYKU SAATLERİ OLDUGU ICIN KABARIK CIKMISLAR :))

http://p1309.hizliresim.com/1f/s/szszj.jpg

http://p1309.hizliresim.com/1f/s/szt3c.jpg

http://k1309.hizliresim.com/1f/s/szt3v.jpg

#1 Berk ŞAHİN, 24 Eylül 2013
    Son düzenleme: 25 Eylül 2013
  2. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam daha 2 saat olmuş gözlemle sakin ortamda kalsınlar benimde başıma erkek kuşta geldi tercübeyi kaptım keşke erkek kendi seçseymiş dişiyi öncellikle getirdiğin kuşa alışmasını bekle biraz 2 hafta olur vs ortamı hazırla dursunlar kenarda 2 hafta sonra baktın yine kavga ediyorlar ve daha şiddetli ''kafa kaşıma vs'' yoksa değiştirmek zorunda kalırsın maalesef.

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolasın bilgin için hastalık falan görüyormusun peki ? kusa simdiden cok alıstım zaten değistirmek gelmez içimden kızısmıslarmı pek anlayamadım

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam hastalığı sizin bilmeniz gerekir daha çok ishal, devamlı kabarık durma kusma gibi olaylar varsa zaten hastadır yani. Kızma olayına gelecek olursak ben çok anlamıyorum doğrusu ona ustadlar cevap verir zaten

5. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah erkek bende uzun zamandır hiç bir sorunu yok elimden inmez dişi nin tüyleri benim kustan parlak vallaha :D ishal durumuda yok su anlık inşallah olmazda

6. Salih ÇİÇEK
    Gizli

Kuslarınız masallah kızısmıslar sadece iyi bakım ve sakin bırakarak kısmet olursa yavru alabilirsiniz :) Bu arada plastik tunekleri değiştirirseniz iyi olur

7. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Aklımda o da zaten yarın hemen değistircem inşallah eş olurlar nekadar kapıssalarda bekliycem sabırsızlıkla zaten belirti gösterseler biraz 3 4 kat büyük kafes alcam :)

8. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Dişide bir sorun yokta biraz zaman verin kuşlara aşırı derecede kavga etmedikleri sürece eş tutarlarsa güzel yavrularınız olur.

9. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun vakit ayırıp yazdıklarınız için :) ya aslında kavga olmaz ama böyle aynı tunekte duruyorlar erkek durduk yerde bişey yapmasa dişi ellemicek gidip gaga atıyor biraz ondan oluyo insallah eş tutarlar :)

10. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Erkek yeni tanıdığı için öledir merak etmeyin zamana bırakın ki daha 2 saat olmuş dişinin dikkatini çekmeye başlar yarın arkadaşlarda sölemiş ama tahta tünek almanız iyi olur

11. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet yarın hemen alıcaktım zaten hem tünek ilerdede 2 hafta sonra yada 5 güne kadar çifthane alıcam rahat hareket etsinler cünkü 2-3 belkide daha fazla çift gelicek bana

12. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Şimdiden hayırlı olsun ozaman resimlerini bekliyoruz diğer çiftlerinde

13. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun aldıgım zaman ilk işim o zaten teşekkurler :)

14. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek sürekli gaga atıyor dişiye yoksa disinin saldırdıgı yok durduk yerde

15. Maşallah. Dur bakalım bi anlaşsınlar hemen olmuyor bu işler

Sayfayı Paylaş