Karadeniz Pet

Dişide bir sorun görüyormusunuz ??

Berk ŞAHİN

Meraklı Üye
iyi forumlar arkadaslar

Disiyi tekrar değistirdim ama bu sefer harbiden içime sindi yeni aldıgım dişi rengi falan cok hosuma gitti bir sorun yoksa değistirmek istemem geleli 2 saat oldu ama yemde yedi suda içti ama erkek cok korktu ondan yanasmasında sorun yok erkegin 3-4 gaga atıyor böyle birseyler yapıyor ama dişi tek hareketle erkegi kafesin öbür tarafına ucuruyor valla anlasmalarını ve yavru almak cok isterim bunlardan anlasmalarının hiç bir yolu yokmu ya

ERKEK SÜREKLİ GAGA ATIYOR DİSİYE , ERKEK 4.5 AYDIR BENDE NE ZAMAN DİSİ KUSA DOGRU GİTSEM SEVMEYE ONU GAGALIYOR

NOT : UYKU SAATLERİ OLDUGU ICIN KABARIK CIKMISLAR :))

http://p1309.hizliresim.com/1f/s/szszj.jpg

http://p1309.hizliresim.com/1f/s/szt3c.jpg

http://k1309.hizliresim.com/1f/s/szt3v.jpg

Son düzenleme:
hocam daha 2 saat olmuş gözlemle sakin ortamda kalsınlar benimde başıma erkek kuşta geldi tercübeyi kaptım keşke erkek kendi seçseymiş dişiyi öncellikle getirdiğin kuşa alışmasını bekle biraz 2 hafta olur vs ortamı hazırla dursunlar kenarda 2 hafta sonra baktın yine kavga ediyorlar ve daha şiddetli ''kafa kaşıma vs'' yoksa değiştirmek zorunda kalırsın maalesef.

hocam daha 2 saat olmuş gözlemle sakin ortamda kalsınlar benimde başıma erkek kuşta geldi tercübeyi kaptım keşke erkek kendi seçseymiş dişiyi öncellikle getirdiğin kuşa alışmasını bekle biraz 2 hafta olur vs ortamı hazırla dursunlar kenarda 2 hafta sonra baktın yine kavga ediyorlar ve daha şiddetli ''kafa kaşıma vs'' yoksa değiştirmek zorunda kalırsın maalesef.

Sağolasın bilgin için hastalık falan görüyormusun peki ? kusa simdiden cok alıstım zaten değistirmek gelmez içimden kızısmıslarmı pek anlayamadım

Sağolasın bilgin için hastalık falan görüyormusun peki ? kusa simdiden cok alıstım zaten değistirmek gelmez içimden kızısmıslarmı pek anlayamadım

hocam hastalığı sizin bilmeniz gerekir daha çok ishal, devamlı kabarık durma kusma gibi olaylar varsa zaten hastadır yani. Kızma olayına gelecek olursak ben çok anlamıyorum doğrusu ona ustadlar cevap verir zaten

hocam hastalığı sizin bilmeniz gerekir daha çok ishal, devamlı kabarık durma kusma gibi olaylar varsa zaten hastadır yani. Kızma olayına gelecek olursak ben çok anlamıyorum doğrusu ona ustadlar cevap verir zaten

Eyvallah erkek bende uzun zamandır hiç bir sorunu yok elimden inmez dişi nin tüyleri benim kustan parlak vallaha :D ishal durumuda yok su anlık inşallah olmazda

Kuslarınız masallah kızısmıslar sadece iyi bakım ve sakin bırakarak kısmet olursa yavru alabilirsiniz :) Bu arada plastik tunekleri değiştirirseniz iyi olur

Kuslarınız masallah kızısmıslar sadece iyi bakım ve sakin bırakarak kısmet olursa yavru alabilirsiniz :) Bu arada plastik tunekleri değiştirirseniz iyi olur

Aklımda o da zaten yarın hemen değistircem inşallah eş olurlar nekadar kapıssalarda bekliycem sabırsızlıkla zaten belirti gösterseler biraz 3 4 kat büyük kafes alcam :)

Dişide bir sorun yokta biraz zaman verin kuşlara aşırı derecede kavga etmedikleri sürece eş tutarlarsa güzel yavrularınız olur.

Dişide bir sorun yokta biraz zaman verin kuşlara aşırı derecede kavga etmedikleri sürece eş tutarlarsa güzel yavrularınız olur.

Allah razı olsun vakit ayırıp yazdıklarınız için :) ya aslında kavga olmaz ama böyle aynı tunekte duruyorlar erkek durduk yerde bişey yapmasa dişi ellemicek gidip gaga atıyor biraz ondan oluyo insallah eş tutarlar :)

Allah razı olsun vakit ayırıp yazdıklarınız için :) ya aslında kavga olmaz ama böyle aynı tunekte duruyorlar erkek durduk yerde bişey yapmasa dişi ellemicek gidip gaga atıyor biraz ondan oluyo insallah eş tutarlar :)

Erkek yeni tanıdığı için öledir merak etmeyin zamana bırakın ki daha 2 saat olmuş dişinin dikkatini çekmeye başlar yarın arkadaşlarda sölemiş ama tahta tünek almanız iyi olur

Erkek yeni tanıdığı için öledir merak etmeyin zamana bırakın ki daha 2 saat olmuş dişinin dikkatini çekmeye başlar yarın arkadaşlarda sölemiş ama tahta tünek almanız iyi olur

Evet yarın hemen alıcaktım zaten hem tünek ilerdede 2 hafta sonra yada 5 güne kadar çifthane alıcam rahat hareket etsinler cünkü 2-3 belkide daha fazla çift gelicek bana

Erkek sürekli gaga atıyor dişiye yoksa disinin saldırdıgı yok durduk yerde

Maşallah. Dur bakalım bi anlaşsınlar hemen olmuyor bu işler

Geri