Karadeniz Pet

Dişimin yaşı ve neden böyle duruyor?

Rahim Guguş

Meraklı Üye
Dişim yetişkin mi? Bence değil gününün çoğunu yuvada geciriyo ama bugun nerdeyse hep ordaydı şuana kadar 2 3 kere cikti disari sizce yetişkin mi ve neden böyle duruyor

Bence 2-3 aylık benim sarı kuşumda aynı yenimi aldın ? ilk aldığında korkuyorlar öyle 1 hafta öylece durur :D yemi elinle ver felan. alışırlar sonrada susturmaya çalışırsın :D

Kardeşim bu kuşu alalı 2 ay oldu ve evcilleştirmek istemiyorum eşi var bu kuş yetişkin göz irileri var yuvayı kemiriyor hergün

doğrudur kardeş fotoğraf net çıkmamış irislerini şimdi gördüm dumansı. 5 ila 7 ay arası olması lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

erkekle kavga ediyormu anlaşıyorlarmı ?

Eyvallah kardes bana kesin cevap verecek biri lazım ya yokmu ustalar

Ben sana yaşını söylüyorum kardeşim bak görürsün 5 veya 6 aylık.

bir sorun yok 6-7aylık maşallah

çifte atılmak için uygun mu gündüzleri yuvadan cıkmak bılmıyor nerdeyse

ben 4 aylık kuştanda yavru aldım 11 aylık olunca eşe atılıcak diye bir durum yok . yaşı geldiğinde eşe atılrsa avantajları şu yönde daha az yorulmuş olur yumurtalarda doluluk oranı daha fazla olur vs. kuş zaten yuvadan çıkmıyorsa yuvayı kemiriyorsa yumurtlama hazırlığında . siz kuşu tek kafestemi besliyorsunuz ?

Kuş bence kızışmaya başlamış. 5-6 aylık bir dişi var bende de ve bugün yarın yumurta gelir durumda. Hatta belkide gelmiştir haberim yok. Bence en fazla 1 aya yumurtalar bu kuş.

Erkeği var spangle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Kuş bence kızışmaya başlamış. 5-6 aylık bir dişi var bende de ve bugün yarın yumurta gelir durumda. Hatta belkide gelmiştir haberim yok. Bence en fazla 1 aya yumurtalar bu kuş.
Sağol dostum seninkilerde saglikli buyur amin

Yuvalıkta zaman geçirmeye başlaması çiftleşme için işaretlerden biri sen eşini koy yanına davranışlarını takip et çok fazla rahatsızlık vermeden

Geri